PDA

Zobacz pełną wersję : Co to jest, do jakiego systemu i ile warte ? :)



romek257
20-06-2014, 20:43
Witam

Jak w temacie. Jak ktos wie to prosze o wypowiedz :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/IMG_20140620_202930_zpsf0c6b7e9-2.jpg
źródło (http://i93.photobucket.com/albums/l59/Michal_Gorski/IMG_20140620_202930_zpsf0c6b7e9.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/IMG_20140620_203100_zps600393a3-2.jpg
źródło (http://i93.photobucket.com/albums/l59/Michal_Gorski/IMG_20140620_203100_zps600393a3.jpg)

MstrG
20-06-2014, 20:57
Panagor auto macro converter (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=148726)

romek257
20-06-2014, 21:10
Dzieki za link. Pomimo jego lektury nadal nie wiem do jakiego systemu ma mocowanie moj egzemplarz. Jeszcze dodam ze ten tele converter 2x22 jest firmy vivatar. Warte to cos?

2pompony
20-06-2014, 23:47
Po kształcie bagnetu wygląda mi to na mocowanie Pentaxa. Co do ceny zobacz na ebayu, jest tego całkiem sporo, w cenach różnych - ale nie bierz ich dosłownie, bo czasem ktoś znajduje coś na strychu i myśląc że ma antyczny skarb dyktuje cenę z kosmosu.

Zobacz na już zakończone aukcje.

Co do firmy - masz tu dwa urządzenia wpięte jedno w drugie. Panagor to jedno, a telekonwerter Vivitara to drugie.

romek257
21-06-2014, 18:04
Dzieki serdeczne. juz wszystko wiem :) szkoda ze nie pasuje to do nikona bo pobawil bym sie w makro.