PDA

Zobacz pełną wersję : Plakat w ramce - gdzie na zamówienie ?



Strus
18-06-2014, 21:15
Spodobały mi się bardzo plakaty jak na fotce


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://www.limango.pl/mediapl/pl/11268/products/2866364/big/1.jpg)

Mogę go kupić ale bez ramki a koszt oprawienia + koszt plakatu to już (jak dla mnie) sporo. I dlatego pytam czy znacie/możecie polecić jakąś firmę która może wykonać takie cuś w formie plakat + oprawa

.:Gerard:.
18-06-2014, 23:14
klik (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70186052/)

ikea drogo nie ma

Strus
19-06-2014, 10:18
Ooo widzisz, nie sprawdzałem. Druk już sobie załatwiłem i tym sposobem na 2 sztukach 50x70 jest 200zł oszczędności.

Dzięki

Onsajt
21-06-2014, 22:48
A nie sądzisz, że takich plakat, jeśli ma być w domu/mieszkaniu to trochę tandeta - zwłaszcza po angielsku.
Pasuje raczej do pokoju "zbuntowanego" nastolatka.

shaolin
22-06-2014, 03:20
A nie sadzisz, ze nie powinno Cie interesowac co Strus ma w domu? Ktos pojdzie do Ciebie, zobaczy co masz w chacie i tez powie, ze masz tandete tu i tam. I co wtedy? Nic - bo nikogo to nie powinno obchodzic.

Interesowac to sie mozna jakby pytal jakie kajdanki i zamki kupic bo otwiera piwnice a'la Fritzl.

Strus
22-06-2014, 10:16
Szało, kolega ma jakiś kłopocik bo dość często się wcina tam gdzie go nie proszą i prawie zawsze nie na temat. Może czas zmienić leki albo przeczytać ulotkę - zwłaszcza jeśli jest po angielsku ;)

qualin
22-06-2014, 16:16
Ja sobie kupilem wieksza ramke 70x100 :) mialem z okna widok na pola i postawili mi blok. Naszczescie mam fotke okna jak tego bloku nie bylo i wieszam sobie teraz ten widoczek na scianie. Bedzie cos jakby okno nad stolem w jadalni z pierwotnym widokiem ;)

Tak przy okazji gdzie polecacie zrobic druk zdjecia 70x100?

Strus
22-06-2014, 16:37
mialem z okna widok na pola i postawili mi blok. Naszczescie mam fotke okna jak tego bloku nie bylo i wieszam sobie teraz ten widoczek na scianie. Bedzie cos jakby okno nad stolem w jadalni z pierwotnym widokiem ;)



Lubię to :)


A przy okazji - wie ktoś może co to za czcionka ? myfonts jej nie rozpoznaje :(

shaolin
22-06-2014, 16:43
Lukasz nie prosciej bylo wyburzyc budynek? :shock:

Rafal ja wiem :razz:

qualin
22-06-2014, 16:58
Lukasz nie prosciej bylo wyburzyc bydunek? :shock:

Rafal ja wiem :razz:

Nie lubie prostych rozwiazan :P

Dex
23-06-2014, 09:15
Ewentualnie jakaś naklejka na szybe z tym widokiem :D Droższa opcja, wieeeelki plakat zakrywający blok :lol: ;)

nigel
23-06-2014, 11:38
A nie sądzisz, że takich plakat, jeśli ma być w domu/mieszkaniu to trochę tandeta - zwłaszcza po angielsku.
Pasuje raczej do pokoju "zbuntowanego" nastolatka.

Oj, toś pojechał po bandzie. Pooglądaj sobie trochę nowego "dizajnu" (!) - sorry, że po angielsku i tandetnie - wnętrz, to się przekonasz, że nie wiesz o czym piszesz.

Do autora: plakat fajny :)

!AGresT
23-06-2014, 13:02
Skoro już tak jedziemy po Strusiu, to bardziej przyczepił bym się do tego, że kopiuje cudzy pomysł, żeby zaoszczędzić ;) Te 200 zł różnicy (na całości, więc na plakacie pewnie mniej) to było za to, że autor to wymyślił.

nigel
23-06-2014, 13:16
Ja nie jechałem po Strusiu, bo znam realia i wiem za co się płaci. Sztuka, jaka by ona nie były, nie jest warta tyle, ile materiał z którego jest wykonana :)

Strus
23-06-2014, 14:02
Agrest, a kto powiedział że zamierzam zrobić taki sam plakat?

!AGresT
23-06-2014, 14:27
Szukasz firmy, która zrobi "takie cóś" i potrzebujesz dowiedzieć się, jaka czcionka. Taki ze mnie Szerlok.

nigel
23-06-2014, 14:31
Ale może dać inny tekst, w innym układzie :) a to już będzie inspiracja a nie plagiat :)

!AGresT
23-06-2014, 18:28
Ależ, Łotsonie!

nigel
23-06-2014, 19:13
Ależ, Łotsonie!

Sorry, zagalopowałem się :)

Strus
23-06-2014, 22:01
Zaraz na Was Hyde'a napuszczę :)

!AGresT
23-06-2014, 22:26
Hajda, na strusia!

qualin
25-02-2015, 11:26
No i zrobilem jak mowilem :) Ramka z ikei 70x100 za 49 zl :) odbitka w empiku 70x100 satyna za 79 zl.

Zdjecie

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s26.postimg.org/fk2pe5ui1/DSC_2633aaa.jpg)

I juz na scianie (zdjecie zrobione dokladnie z tego miejsca gdzie teraz wisi, tylko zza sciany na balkonie :) )

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s26.postimg.org/ragmvjnah/IMG_20150212_182708.jpg)