sebastian_gora
18-06-2014, 10:44
Witam,
Temat plecaka foto koledzy i koleżanki. Zakupiłem rok temu plecak Fancier King Kong 40. Po niecalym roku prawe ramie dość mocno się zaczęlo odrywać. Wysłałem maila do systembank.pl gdzie zakupiłem plecak, powołując się na 24m gwarancję. W plecaku nosiłem zazwyczaj 1, czasem 2 body i 2 obiektywy, flash czyli plecak nie powinien z tak podstawowym cięzarem mieć problemu. A jednak ma. Pan z systembank dał mi jasno do zrozumienia, że to moja wina, że pewnie podnosiłem plecak za ramię itp i że jeśli producent (z łaską jak wyczułem) się zgodzi to będą działać ale to nie jest takie pewne. Jestem w trakcie negocjacji ale coś czuję, że prędzej sam oddam plecak do przeszycia na miejscu, mimo iż jest on na gwarancji. Dzielę się info z 2 powodów. 1) Pewnie są osoby zainteresowane tym plecakiem więc info o słabej jakości ramieniu się przyda. 2) Systembank.pl udziela gwarancji, z której nie za bardzo chce się wywiązać w przypadku ewidentnej wady materiałowej plecaka. Warto o tym informować. Zdjęcia uszkodzeń poniżej.
Z aktualnych spraw dodam tyle, że ... sprzedawca upiera się, że plecak powinno się podnosić za rączkę i tak też pewnie zakładać na ramię ( ?? ), że to moja wina ... czyli plecak powinen leżeć za szybą jako ozdoba, niemal 200zł wydane i ramię rwie się jak tandetne portki.
Sprzedawca (systembank.pl) przestał odpowiadać gdy poinformowałem go iż chcę wysłać plecak na podstawie niezgodności towaru z opisem i przeznaczeniem. Telefony milczą, mail nie odpowiada. Mało tego, firma Fancier Polska podobnie, mail przepełniony, wszystko wraca, telefon ? Włącza się fax ... Pełna profeska. Gwarancję można sobie zostawić na pamiątkę. Wnioski wyciągnijcie sami, gdyby ktoś interesował się produktami tej firmy.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastiangora.com/temp/10.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastiangora.com/temp/11.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastiangora.com/temp/12.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastiangora.com/temp/13.jpg)
Temat plecaka foto koledzy i koleżanki. Zakupiłem rok temu plecak Fancier King Kong 40. Po niecalym roku prawe ramie dość mocno się zaczęlo odrywać. Wysłałem maila do systembank.pl gdzie zakupiłem plecak, powołując się na 24m gwarancję. W plecaku nosiłem zazwyczaj 1, czasem 2 body i 2 obiektywy, flash czyli plecak nie powinien z tak podstawowym cięzarem mieć problemu. A jednak ma. Pan z systembank dał mi jasno do zrozumienia, że to moja wina, że pewnie podnosiłem plecak za ramię itp i że jeśli producent (z łaską jak wyczułem) się zgodzi to będą działać ale to nie jest takie pewne. Jestem w trakcie negocjacji ale coś czuję, że prędzej sam oddam plecak do przeszycia na miejscu, mimo iż jest on na gwarancji. Dzielę się info z 2 powodów. 1) Pewnie są osoby zainteresowane tym plecakiem więc info o słabej jakości ramieniu się przyda. 2) Systembank.pl udziela gwarancji, z której nie za bardzo chce się wywiązać w przypadku ewidentnej wady materiałowej plecaka. Warto o tym informować. Zdjęcia uszkodzeń poniżej.
Z aktualnych spraw dodam tyle, że ... sprzedawca upiera się, że plecak powinno się podnosić za rączkę i tak też pewnie zakładać na ramię ( ?? ), że to moja wina ... czyli plecak powinen leżeć za szybą jako ozdoba, niemal 200zł wydane i ramię rwie się jak tandetne portki.
Sprzedawca (systembank.pl) przestał odpowiadać gdy poinformowałem go iż chcę wysłać plecak na podstawie niezgodności towaru z opisem i przeznaczeniem. Telefony milczą, mail nie odpowiada. Mało tego, firma Fancier Polska podobnie, mail przepełniony, wszystko wraca, telefon ? Włącza się fax ... Pełna profeska. Gwarancję można sobie zostawić na pamiątkę. Wnioski wyciągnijcie sami, gdyby ktoś interesował się produktami tej firmy.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastiangora.com/temp/10.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastiangora.com/temp/11.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastiangora.com/temp/12.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sebastiangora.com/temp/13.jpg)