PDA

Zobacz pełną wersję : Gorąca prośba o wypełnienie ankiety



MKazik
13-06-2014, 20:46
Witam,

Przygotowuje projekt na uczelnię, dlatego zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej jedzenia fast food. http://ankietafastfood.wordpress.com/

Z góry dzięki ;)

pawl_s
13-06-2014, 21:15
Zrobione.

Bemko
13-06-2014, 21:23
Na liście restauracji dodałbym jeszcze Subway.

Onsajt
13-06-2014, 21:50
Fajna uczelnia.

pwaos
13-06-2014, 22:39
Poszło. Jeszcze kogoś namówię.

Greg77
14-06-2014, 04:56
Proszeeee...

Saimon
14-06-2014, 06:08
Done. Powodzenia!

darjo1
14-06-2014, 06:56
Powodzenia.

fafniak
14-06-2014, 08:23
Na liście restauracji dodałbym jeszcze Subway.

restauracji ??!!?!??

poszło ...

Pawel92
14-06-2014, 08:46
Poszło. Smacznego :wink:

jac0205
14-06-2014, 08:55
Zrobione :)

morzon
14-06-2014, 10:28
Wypełnione :)

Plastek01
14-06-2014, 19:15
Poszło

sokolnik
14-06-2014, 19:23
poszło :]

sasz87
14-06-2014, 19:35
wypełniłem

Johny42
14-06-2014, 19:46
Poszło x2, żonka też wypełniła.
Powodzenia ;)

GeparD
14-06-2014, 21:09
Poszlo...

mtu
14-06-2014, 21:22
zrobiłem

slawek061964
14-06-2014, 21:58
no niech tam poszło

doktor
15-06-2014, 12:28
A ja nie wiem, czy poszło czy nie. Po zaznaczeniu odpowiedzi, że nie jadam w fastfoodach pojawił się*komentarz, żeby wypełnić jeszcze jedno pytanie, co uczyniłem. Klikając wyślij zaznaczyły się*pozostałe pytania jako brakujące, więc nie wiem, czy ankieta się*wysłała. Może powinieneś zrobić alternatywną drogę dla krótszej wersji ankiety zrobić.

Staff
15-06-2014, 13:21
Też wypełniłem. A co mi tam ;)

rdcom
15-06-2014, 15:00
i ja tez wypełniłem

Seś@
15-06-2014, 15:28
A ja nie wiem, czy poszło czy nie. Po zaznaczeniu odpowiedzi, że nie jadam w fastfoodach pojawił się*komentarz, żeby wypełnić jeszcze jedno pytanie, co uczyniłem. Klikając wyślij zaznaczyły się*pozostałe pytania jako brakujące, więc nie wiem, czy ankieta się*wysłała. Może powinieneś zrobić alternatywną drogę dla krótszej wersji ankiety zrobić.
Miałem to samo. Ta ankieta to dla zwykłych wyjadaczy fast foodów :-)

Dex
15-06-2014, 15:51
Poszło ;)

Jak zaliczycie to zabieracie wszystkich ankietowanych na wyżerke do fast-fooda :D

doktor
15-06-2014, 22:57
Jak zaliczycie to zabieracie wszystkich ankietowanych na wyżerke do fast-fooda

Jak nie zaliczą. Ktoś musi ponieść konsekwencje.

ekonet
16-06-2014, 08:32
Klikając wyślij zaznaczyły się*pozostałe pytania
Pytania klikały?

doktor
16-06-2014, 11:02
Kliknięcie w klawisz wyślij spowodowało zaznaczenie się*pozostałych pytań jako niewypełnionych. Nie pojawiło się również żadne potwierdzenie wysłania ankiety, co sprowadziło na mnie konfuzję, gdyż pozostałem w niepewności co do efektu mojego działania. Niepewność zaś dyskomfort spowodowała, co wpłynęło ujemnie na moje samopoczucie.
I stąd również niepewność co do pytań, gdyż nie wiem co one robiły. Klikały się, wypełniały się bądź też nie. Straciłem zaufanie do ankiety, co nie chce się dać wypełnić i zawiera w sobie pytania o podejrzanej motywacji. Podejrzanej nie jako treści, lecz charakteru pytającego, któren to wymknąwszy się spod kontroli hasa sobie po internecie konfuzję na ludzi sprowadzając.

:-P

jo44
16-06-2014, 12:19
Ja nie wypełniłem z innego powodu: pytania o PESEL brakuje.

amirez
20-06-2014, 19:57
Ja nie wypełniłem z innego powodu: pytania o PESEL brakuje.
... i zdjęcia :-) Chyba się chłopaki rozpędziły z dokładnością.

zbyszekD7000
20-06-2014, 22:43
Poszło ;)

Jak zaliczycie to zabieracie wszystkich ankietowanych na wyżerke do fast-fooda :D



O to jest dobre :-)
Liczę na tą wyżerkę, ;-) więc też wypełniłem :-)

Cosnek
20-06-2014, 23:53
Poszlo, jem fastfoody czasem... niestety

jarlit
21-06-2014, 08:38
O ile jeszcze się przyda to poszło :)