Zobacz pełną wersję : Głowica do monopodu i statywu - oksymoron?
Czy ma ktoś doświadczenia z głowicą nadającą się do monopodu i tripodu? Mam na oku akurat Triopo NB-2S. Póki co mam monopod i niedługo wycieczkę, a w planach zakup nowego statywu, ale w perspektywie kilku miesięcy. Chciałbym tę głowicę używać uniwersalnie. Nie zawsze chce się taszczyć statyw ze sobą więc monopod się dopnie do plecaka i zawsze to mniej kilogramów. Chętnie posłucham wszelkich za i przeciw.
chudeusz
04-06-2014, 21:09
Jeśli już chcesz kulową to dołóż 10zł i kup np b-2. Ma dwa pokrętła do regulacji co znacznie ułatwia pracę.
marszull
04-06-2014, 21:26
ja uzywalem tak apistoletowa manfrotto do monopodu i teraz uzywam do statywu
wg mnie bardzo dobre rozwiaznie, al emal ajakos super to ona nie jest
ja uzywalem tak apistoletowa manfrotto do monopodu i teraz uzywam do statywu
wg mnie bardzo dobre rozwiaznie, al emal ajakos super to ona nie jest
Właśnie tego się obawiam, że jak będzie do wszystkiego, to będzie do niczego. :?
chudeusz - dziękuję za sugestię. Ona jest nawet w tej samej cenie. Jutro pojadę pooglądać i przebadać organoleptycznie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.