Misher
03-06-2014, 21:39
Hej, właśnie pracowałem sobie przy kompie i nagle coś mnie użarło w rękę. Przez chwilę zakuło a potem przestało. Pierwszy raz widzę coś takiego na oczy, ma około 7mm ma zielony pasek przez całe ciało i dwa ciemniejsze brązowe po bokach.
Wiem, że jest tutaj sporo osób zajmujących się szeroko rozumianą przyrodą, więc może ktoś podpowie co to jest za żyjątko dlaczego to mam u siebie i jak się tego ewentualnie pozbyć? Zdjęcia sprawcy tutaj (http://img286.imagevenue.com/img.php?image=822916922_MRS_1672_122_467lo.JPG) i tutaj (http://img43.imagevenue.com/img.php?image=822908596_MRS_1665_122_68lo.JPG).
Niestety nie mam obiektywu makro więc jakość bardzo kiepska.
Wiem, że jest tutaj sporo osób zajmujących się szeroko rozumianą przyrodą, więc może ktoś podpowie co to jest za żyjątko dlaczego to mam u siebie i jak się tego ewentualnie pozbyć? Zdjęcia sprawcy tutaj (http://img286.imagevenue.com/img.php?image=822916922_MRS_1672_122_467lo.JPG) i tutaj (http://img43.imagevenue.com/img.php?image=822908596_MRS_1665_122_68lo.JPG).
Niestety nie mam obiektywu makro więc jakość bardzo kiepska.