Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
>
Filtry, konwertery, pierścienie
> Opinie o BENRO PD Circular PL HD WMC
PDA
Zobacz pełną wersję :
Opinie o BENRO PD Circular PL HD WMC
stanseba
02-06-2014, 09:59
Pojawiły się filtry firmy BENRO filtr PD Circular PL HD WMC. Czy ktoś ma i używa? Chętnie poznam opinie czy warto.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.