PDA

Zobacz pełną wersję : Witam z Podbeskidzia



sunshain
01-06-2014, 16:53
witam serdecznie

Mam nikona D3100 z kitem 18-55 a w międzyczasie dokupiłam stałkę NIKORR AF-S DX 35 mm f/1.8G i AF-S DX Nikkor 18-105/3.5-5.6G ED VR

.... jak amator zapisałam się na kurs do pana Michała Cała i to była dobra decyzja

obecnie jestem na etapie: wiem co jest złe "w zdjęciu" ale nie potrafię zrobić tego dobrego
.... chyba lepsza była niewiedza

stock
01-06-2014, 16:59
witamy, gratulujemy, cieszymy się Twoim szczęściem. Takich linków tu raczej nie wrzucaj ---> regulamin forum. Wątek do powitań jest w innym miejscu.

sunshain
01-06-2014, 17:06
witamy, gratulujemy, cieszymy się Twoim szczęściem. Takich linków tu raczej nie wrzucaj ---> regulamin forum. Wątek do powitań jest w innym miejscu.


sorry

usunęłam link

-------------

po skończeniu I etapu kursu przyjdzie czas jesienią na etap II i wtedy też chciałabym kupić nowe body

-------------

proszę o zamknięcie tego wątku