sunshain
01-06-2014, 16:53
witam serdecznie
Mam nikona D3100 z kitem 18-55 a w międzyczasie dokupiłam stałkę NIKORR AF-S DX 35 mm f/1.8G i AF-S DX Nikkor 18-105/3.5-5.6G ED VR
.... jak amator zapisałam się na kurs do pana Michała Cała i to była dobra decyzja
obecnie jestem na etapie: wiem co jest złe "w zdjęciu" ale nie potrafię zrobić tego dobrego
.... chyba lepsza była niewiedza
Mam nikona D3100 z kitem 18-55 a w międzyczasie dokupiłam stałkę NIKORR AF-S DX 35 mm f/1.8G i AF-S DX Nikkor 18-105/3.5-5.6G ED VR
.... jak amator zapisałam się na kurs do pana Michała Cała i to była dobra decyzja
obecnie jestem na etapie: wiem co jest złe "w zdjęciu" ale nie potrafię zrobić tego dobrego
.... chyba lepsza była niewiedza