PDA

Zobacz pełną wersję : Rolleiflex sl 350



Raff
28-05-2014, 13:02
Czolem,

Odkopalem takiego starocia jak w tytule - Rolleiflex SL 350, zasadniczo w stanie niezlym, choc mam z nim jeden problem. Jakies 20 lat temu (zanim go schowalem do szafy) urwalem niechcacy styk od baterii zasilajacej swiatlomierz i mam teraz zgryz jak to naprawic. Macie moze namiar na jakiegos sprytnego mechanika od tego typu historii? Serwis obslugujacy Rollei odpisal ze raczej nie wezma, bo to *******a, a czesci na pewno nie beda mieli, kwestia jest wiec rozlozenia i dorobienia kawalka plaskiej blaszki i zamontowania w odpowiednim miejscu. Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi, zwlaszcza jesli beda dotyczyc Warszawy i okolic ;)

Pozdrowki

Rafal

pastwisko
28-05-2014, 14:54
Skoro to naprawa "nie-fotograficzna" spróbuj u jakiegoś goscia od naprawy RTV, to sie nie różni przecież wiele od elektryki/elektroniki w radiach i innych osprzętach, dobry fachowiec powinien to ogarnąć

doktor
29-05-2014, 16:38
Do którego serwisu pisałeś? I w jakiej części kraju (jeśli naszego) szukasz serwisu?

marszull
29-05-2014, 23:21
ja znam takiego spryciarza tylko zawalony robota jest, ale jak bys mi podrzucil, to moglbym mu podrzucic i dobre slowo szepnac, jak sie da zrobic to zaplacisz za czesci (chociaz tam chyba tego nie bedzie) i podrzucisz jakas butelczynke ;)