wpkx
18-05-2014, 18:42
Co mi tam - pochwalę się i tu, nad czym siedzę od września:
http://buskonostalgicznie.pl
(oraz, bo jakżeby inaczej, https://www.facebook.com/BuskoNostalgicznie).
Przedwczoraj powiesiliśmy wystawę wydrukowaną i oprawioną przez Marcina (Czornego), zaczęliśmy rozdawać zaproszenia i odblokowaliśmy portal.
Początkowa oglądalność tak nadspodziewana, że trzeba było na cito zwiększać moc serwera i przepustowość łącza.
Ale, co oświadczam uroczyście, gdybym dysponował tylko jakimś płaszczakiem (nawet V750, który zresztą przejściowo miałem), to byłoby z tego nic - po prostu nie chciałoby mi się skanować tych tysięcy klatek.
Nikon Coolcsan 9000ED & 5000ED - rulez!
A informację zamieszczam tu, bo tak. :mrgreen:
I nie chce mi się analizować zasadności wątku pod kątem regulaminu - od tego są wszechmocni i nieocenieni moderatorzy. ;)
http://buskonostalgicznie.pl
(oraz, bo jakżeby inaczej, https://www.facebook.com/BuskoNostalgicznie).
Przedwczoraj powiesiliśmy wystawę wydrukowaną i oprawioną przez Marcina (Czornego), zaczęliśmy rozdawać zaproszenia i odblokowaliśmy portal.
Początkowa oglądalność tak nadspodziewana, że trzeba było na cito zwiększać moc serwera i przepustowość łącza.
Ale, co oświadczam uroczyście, gdybym dysponował tylko jakimś płaszczakiem (nawet V750, który zresztą przejściowo miałem), to byłoby z tego nic - po prostu nie chciałoby mi się skanować tych tysięcy klatek.
Nikon Coolcsan 9000ED & 5000ED - rulez!
A informację zamieszczam tu, bo tak. :mrgreen:
I nie chce mi się analizować zasadności wątku pod kątem regulaminu - od tego są wszechmocni i nieocenieni moderatorzy. ;)