PDA

Zobacz pełną wersję : [Busko nostalgicznie] dzięki Coolscanom



wpkx
18-05-2014, 18:42
Co mi tam - pochwalę się i tu, nad czym siedzę od września:
http://buskonostalgicznie.pl
(oraz, bo jakżeby inaczej, https://www.facebook.com/BuskoNostalgicznie).

Przedwczoraj powiesiliśmy wystawę wydrukowaną i oprawioną przez Marcina (Czornego), zaczęliśmy rozdawać zaproszenia i odblokowaliśmy portal.
Początkowa oglądalność tak nadspodziewana, że trzeba było na cito zwiększać moc serwera i przepustowość łącza.

Ale, co oświadczam uroczyście, gdybym dysponował tylko jakimś płaszczakiem (nawet V750, który zresztą przejściowo miałem), to byłoby z tego nic - po prostu nie chciałoby mi się skanować tych tysięcy klatek.

Nikon Coolcsan 9000ED & 5000ED - rulez!

A informację zamieszczam tu, bo tak. :mrgreen:
I nie chce mi się analizować zasadności wątku pod kątem regulaminu - od tego są wszechmocni i nieocenieni moderatorzy. ;)

Sławol
18-05-2014, 18:49
Super, gratuluję inicjatywy. Zaraz sobie dodam tę stronę do oglądanych, a Tobie podziękuję za możliwość zapoznania się z historią tego miejsca. Zawsze się człowiek czegoś nowego dowie o świecie :)

wpkx
18-05-2014, 18:53
Dziękuję bardzo, Sławku.
A zdjęć będzie przybywać - byle skanery zdzierżyły… ;)

Sławol
18-05-2014, 19:04
Będę zaglądał na pewno :)

szelas
18-05-2014, 20:18
Co mi tam - pochwalę się i tu, nad czym siedzę od września:
http://buskonostalgicznie.pl
(oraz, bo jakżeby inaczej, https://www.facebook.com/BuskoNostalgicznie).

Przedwczoraj powiesiliśmy wystawę wydrukowaną i oprawioną przez Marcina (Czornego), zaczęliśmy rozdawać zaproszenia i odblokowaliśmy portal.
Początkowa oglądalność tak nadspodziewana, że trzeba było na cito zwiększać moc serwera i przepustowość łącza.

Ale, co oświadczam uroczyście, gdybym dysponował tylko jakimś płaszczakiem (nawet V750, który zresztą przejściowo miałem), to byłoby z tego nic - po prostu nie chciałoby mi się skanować tych tysięcy klatek.

Nikon Coolcsan 9000ED & 5000ED - rulez!

A informację zamieszczam tu, bo tak. :mrgreen:
I nie chce mi się analizować zasadności wątku pod kątem regulaminu - od tego są wszechmocni i nieocenieni moderatorzy. ;)

Super, naprawdę fantastyczny materiał.

Autorskie zdjęcia się nie wczytują

W
Menu »Strona Główna / Autorskie / pk [1049]
klikam na dowolne zdjęcie i dostaję komunikat

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /srv/http/OLD/www/plugins/whois_online/include/wo_functions.inc.php on line 64

Sławol
18-05-2014, 22:29
Teraz fatalnie jest nawet na głównej :mrgreen:

Niech grzebią i naprawiają, informatyki jedne ;)

wpkx
18-05-2014, 22:54
Odszedł człowiek na chwilę i już zaprzeoglądali naśmierć...
Naprawiamy, naprawiamy. ;)

PS
- Towarzyszu pułkowniku, pozwólcie zameldować: J-23 znowu nadaje!

yabols
19-05-2014, 00:12
Super, niezwykła podróż w czasie.

RobertMiernik
19-05-2014, 00:26
Kurcze, miesiące, co najmniej, oglądania...
Super.

montini
19-05-2014, 09:54
Nieźle, dopiero się Vivian nacieszyłem, a Wy mi tu wyjeżdżacie z takim materiałem. Magia;)

wpkx
18-10-2014, 00:31
Z pewną taka bezczelnością podbiję wątek, bo właśnie przekroczyliśmy w galerii 2000 zdjęć: http://buskonostalgicznie.pl/index.php?/recent_pics. ;)