Szuwar
12-05-2014, 21:46
Witam,
Mam krótki zapis nutowy do przepisania wraz z tekstem pod nim.
Jest to 5 linii (pięciolinii) , na każdej po kilkanaście nut (zdjęcie)
Mam to w tragicznej rozdzielczości, żadna interpolacja nie daje rady, bo i materiał wyjściowy kiepski.
Wiem, że są programy do pisania, ale ani się nie znam na muzyce, ani nigdy nie miałem do czynienia z takim programem. A czas mnie mocno goni - niestety.
Czy jest na forum osoba, która ma wiedzę programowo-muzyczną, chęć niesienia pomocy i chwilę, aby przepisać te nutki i zapisać w możliwie dużej rozdzielczości, abym mógł wykonać wydruk w A3 lub A2 przy 300 dpi.
Wydaje mi się, że powinna być to dla takiej osoby błahostka, ale jeżeli się mylę to proszę o wyprostowanie :).
Chodzi o przepisanie tego:
http://images61.fotosik.pl/969/3a45a9b7d1559918m.jpg
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3a45a9b7d1559918)
proszę kliknąć miniaturkę
Mam krótki zapis nutowy do przepisania wraz z tekstem pod nim.
Jest to 5 linii (pięciolinii) , na każdej po kilkanaście nut (zdjęcie)
Mam to w tragicznej rozdzielczości, żadna interpolacja nie daje rady, bo i materiał wyjściowy kiepski.
Wiem, że są programy do pisania, ale ani się nie znam na muzyce, ani nigdy nie miałem do czynienia z takim programem. A czas mnie mocno goni - niestety.
Czy jest na forum osoba, która ma wiedzę programowo-muzyczną, chęć niesienia pomocy i chwilę, aby przepisać te nutki i zapisać w możliwie dużej rozdzielczości, abym mógł wykonać wydruk w A3 lub A2 przy 300 dpi.
Wydaje mi się, że powinna być to dla takiej osoby błahostka, ale jeżeli się mylę to proszę o wyprostowanie :).
Chodzi o przepisanie tego:
http://images61.fotosik.pl/969/3a45a9b7d1559918m.jpg
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3a45a9b7d1559918)
proszę kliknąć miniaturkę