docxxx
11-05-2014, 22:26
Szukam statywu, ktory po zlozeniu bedzie mial max 35-38 cm. Fajny jest Manfrotto Compact, ale nie ma go w PL.
Wysokość po rozlozeniu: jak najwiekszy ;) Znacie takie malenstwa?
Wysokość po rozlozeniu: jak najwiekszy ;) Znacie takie malenstwa?