verus
24-04-2007, 17:46
Może tutaj ktoś pomoże...
Używam tylko jednego obiektywu i nie zdejmuję go ale mimo to pojawiło się kilka pyłków, które niestety widać na zdjęciach. Jako, że mam pecha i drewniane ręce nawet nie chcę próbować zabierać się samemu za czyszczenie.Gdzie w Krakowie jest miejsce, gdzie solidnie mi to wyczyszczą ? A może znajdzie się życzliwa osoba, która pomoże ? Odwdzięczę się symboliczną butelką płynu wysoko % :)
Używam tylko jednego obiektywu i nie zdejmuję go ale mimo to pojawiło się kilka pyłków, które niestety widać na zdjęciach. Jako, że mam pecha i drewniane ręce nawet nie chcę próbować zabierać się samemu za czyszczenie.Gdzie w Krakowie jest miejsce, gdzie solidnie mi to wyczyszczą ? A może znajdzie się życzliwa osoba, która pomoże ? Odwdzięczę się symboliczną butelką płynu wysoko % :)