PDA

Zobacz pełną wersję : Wykorzystanie mojej osoby bez pytania do reklamy na bilborcie



manfred
07-05-2014, 11:57
Witam serdecznie jestem częstym użytkownikiem myjni samochodowej. Ostatnio zauważyłem że właściciel myjni umieścił kilka dużych bilbordów reklamowych w mojej okolicy na których jest mój samochód oraz moja osoba. Oczywiście nikt nie pytał mnie o zgodę. Czy właściciel miał prawo tak postąpić?

lechupe
07-05-2014, 12:45
jeżeli zdjęcie faktycznie wyraźnie cie przedstawia to zdecydowanie nie miał.

Z drugiej strony gratuluję wejścia w świat celebrytów :->

manfred
07-05-2014, 12:58
.

Z drugiej strony gratuluję wejścia w świat celebrytów :->

No tak w klapkach w krótkich gaciach jak myje auto, ktoś pomyśli że jestem szoferem manfreda ;-)

zolton
07-05-2014, 13:00
Daj zdjęcie :D

manfred
07-05-2014, 13:01
Musze zrobić jak będę przejeżdżał obok baneru.

stock
07-05-2014, 13:03
proponuję zmianę stopki: "celebryta jestem .... " :)
Ja bym zaproponował właścicielowi myjni że sprawę mógłby rozwiązac dozywotni karnet na mycie aut Twoich i całej rodziny :)

manfred
07-05-2014, 13:06
No własnie na taką odpowiedź czekałem. Dzwonię do niego aby wybadać grunt.

R
07-05-2014, 13:12
wlasciciel myjni wysle Ci fakture za reklame i promocje. baner z taka ogladalnoscia moze nei byc tani...

manfred
07-05-2014, 13:13
No tak wiedziałem ze to moja wina po cholere se auto kupiłem ;-)

ekonet
07-05-2014, 18:12
To jeszcze zapytaj go przy okazji, co to jest ten przywołany przez Ciebie w tytule "bilbort". :mrgreen:

manfred
07-05-2014, 18:15
To jeszcze zapytaj go przy okazji, co to jest ten przywołany przez Ciebie w tytule "bilbort". :mrgreen:

Dobrze panie Miodek...

blaise1973
07-05-2014, 18:18
A ja już wietrzyłem jakąś lekką pornografię - tyle się teraz o wykorzystywaniu słyszy... :)

kazwita
09-05-2014, 10:56
A ja już wietrzyłem jakąś lekką pornografię - tyle się teraz o wykorzystywaniu słyszy... :)

To może nowy tytuł wątku:
Czy poprzez wykorzystanie mojej osoby bez pytania ucierpi interes właściciela myjni samochodowej? ;)

manfred
09-05-2014, 12:30
G mnie obchodzi czy na tym ucierpi czy nie. Niech sobie swoją starą da na reklamę.

foto4deg
09-05-2014, 13:27
G mnie obchodzi czy na tym ucierpi czy nie. Niech sobie swoją starą da na reklamę.

Manfred wyluzuj :p kazwita podszedł do tego z dystansem :) Wrzuć lepiej fotkę z bilbordu :)

ku6i
09-05-2014, 13:41
To może nowy tytuł wątku:
Czy poprzez wykorzystanie mojej osoby bez pytania ucierpi interes właściciela myjni samochodowej? ;)

Panowie, takie posty przed 23:00? :-P Najpierw o wykorzystywaniu, a później o "interesie" piszą, zbereźniki jedne... ;)

GeparD
09-05-2014, 14:54
glodnemu chleb na mysli ;)

ku6i
09-05-2014, 17:10
Głodny głodnemu zawsze wypomni ;)

foto4deg
09-05-2014, 17:24
My tu śmichy-chichy, a Manfred tam góralskiej cho...y dostaje.

zbyszekD7000
09-05-2014, 17:58
manfred - zrób sobie najlepiej zdjęcie na tle tego bilborda ;-)

ASAHI
11-05-2014, 14:09
Czy możemy prosić o wklejenie rzeczonej reklamy? Będzie nam się wtedy lepiej dyskutowało :D

manfred
11-05-2014, 14:19
Tak obiecuje że wstawię ale leje u mnie jak z cebra. Jutro sie zawezmę i wkleje już sobie zapisałem w telefonie bo ja stary jestem i pamieć nie ta.

zbyszekD7000
11-05-2014, 14:26
no to czekamy :-)

sote
14-05-2014, 16:00
uaaaa u Mańka stanął czas chyba ;)
11go maja pisał, że 12go wrzuci, a dzisiaj już 15 i nic...

manfred
14-05-2014, 16:12
20 min ale się piklicie

zolton
14-05-2014, 17:29
20 min ale się piklicie

Noo gościu. Już ponad godzina minęła :D

offca86
14-05-2014, 17:46
może kolega zastanawia się cały czas czy wrzucić bo z tego co pisał to jest w klapkach może słynne "Kubota"

manfred
14-05-2014, 18:32
Kurcze musiałem szafki przewieszać .Znalazłem ale mniejszą nie chciało mi się jechać za miasto gdzie są takie dupne reklamy. Zaś nie wiem czemu drops nie wyświetla zdjęć.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/146172764/reklama/IMG_20140514_162324.jpg

zolton
14-05-2014, 18:57
Taką białą plamą się przejmujesz? Przecież tu nic nie widać :D

Na jakiej to ulicy jest?

deep
14-05-2014, 19:06
O rany wyżarło zdjęcie, jeszcze kilka minut temu było nie naruszone :D

manfred
14-05-2014, 19:22
Właściciel zaproponował darmowe mycie pojazdu przez rok. To kończy sprawę. W sumie jestem zadowolony. Pozdrawiam

zolton
14-05-2014, 19:28
No i gitara :)
A tak na serio to polecam przeczyścić matrycę :)
Google street view też coś ma nie tak z matrycą albo po prostu obiektyw powinni przetrzeć ;)

https://www.google.pl/maps/@49.47616,20.014193,3a,15y,163.99h,92.67t/data=!3m4!1e1!3m2!1sa03MncG1VNtZgu0rrMQ7Lw!2e0?hl= pl

manfred
14-05-2014, 19:31
Dziękuje za rady ale nie chce mi się czyścić matrycy w telefonie :-)

zbyszekD7000
14-05-2014, 20:04
To było dobre :-) :-) :-) z tym telefonem
Tylko cosik zdjęcia nie widać

manfred
14-05-2014, 20:11
Jakiego zaś zdjęcia nie widzisz?

zbyszekD7000
14-05-2014, 20:22
O, przepraszam, teraz wskoczyło, wcześniej nie chciało.
No ale kolega to z tą białą plamą trochę przesadził, tyle czekania na fot a tu takie rozczarowanie ;-)

manfred
14-05-2014, 20:23
Ale biała plama dotyczy innej reklamy o zakrycie której poprosił mnie właściciel sklepiku i tyle w temacie.

zbyszekD7000
14-05-2014, 20:28
No ale przynajmniej tyle masz satysfakcji że myjnie masz za free.
Właściciel myjni nie chce jeszcze kogoś sfotografować? ;-)

zolton
14-05-2014, 20:44
jeszcze podjedź do producenta klapek, że taka ważna osobistość im klapki promuje :D
może dostaniesz darmową parę dla każdego członka rodziny :D

stock
15-05-2014, 07:44
to rozumiem że na myjni teraz będziesz codziennie :)

deep
15-05-2014, 08:21
to rozumiem że na myjni teraz będziesz codziennie :)

To po roku nie będzie miał lakieru na samochodzie :D

manfred
15-05-2014, 08:29
Czyżbym wyczuwał zazdrość w waszym słowie pisanym ;-)

shaolin
15-05-2014, 08:47
Zazdrosc? Raczej smutek, ze poddales sie tak latwo ;)

freefly
15-05-2014, 08:49
Czyżbym wyczuwał zazdrość w waszym słowie pisanym ;-)

Dzwoniłem do tej myjni i właściciel powiedział, że na reklamie jest pracownik myjący jego samochód. Tak więc o co ta zazdrość miałyby być ? :wink:

lechupe
15-05-2014, 09:23
Właściciel zaproponował darmowe mycie pojazdu przez rok. To kończy sprawę. W sumie jestem zadowolony. Pozdrawiam

No i to jest konkretny przykład, że na fotografii naprawdę można zarobić :-D

zolton
15-05-2014, 09:51
Dzwoniłem do tej myjni i właściciel powiedział, że na reklamie jest pracownik myjący jego samochód. Tak więc o co ta zazdrość miałyby być ? :wink:

HAHA :D
W dodatku jakiś biedny pracownik co suka byle roboty aby sobie porządne buty kupić a nie jakieś łabaki ;)

gusi
16-05-2014, 06:18
Właściciel zaproponował darmowe mycie pojazdu przez rok. To kończy sprawę. W sumie jestem zadowolony. Pozdrawiam

Ale chyba nie tego, którego myjesz na reklamie? ;)

ASAHI
16-05-2014, 13:23
Ważne że sprawa zakończyła się polubownie.