Zobacz pełną wersję : Wykorzystanie mojej osoby bez pytania do reklamy na bilborcie
Witam serdecznie jestem częstym użytkownikiem myjni samochodowej. Ostatnio zauważyłem że właściciel myjni umieścił kilka dużych bilbordów reklamowych w mojej okolicy na których jest mój samochód oraz moja osoba. Oczywiście nikt nie pytał mnie o zgodę. Czy właściciel miał prawo tak postąpić?
jeżeli zdjęcie faktycznie wyraźnie cie przedstawia to zdecydowanie nie miał.
Z drugiej strony gratuluję wejścia w świat celebrytów :->
.
Z drugiej strony gratuluję wejścia w świat celebrytów :->
No tak w klapkach w krótkich gaciach jak myje auto, ktoś pomyśli że jestem szoferem manfreda ;-)
Musze zrobić jak będę przejeżdżał obok baneru.
proponuję zmianę stopki: "celebryta jestem .... " :)
Ja bym zaproponował właścicielowi myjni że sprawę mógłby rozwiązac dozywotni karnet na mycie aut Twoich i całej rodziny :)
No własnie na taką odpowiedź czekałem. Dzwonię do niego aby wybadać grunt.
wlasciciel myjni wysle Ci fakture za reklame i promocje. baner z taka ogladalnoscia moze nei byc tani...
No tak wiedziałem ze to moja wina po cholere se auto kupiłem ;-)
To jeszcze zapytaj go przy okazji, co to jest ten przywołany przez Ciebie w tytule "bilbort". :mrgreen:
To jeszcze zapytaj go przy okazji, co to jest ten przywołany przez Ciebie w tytule "bilbort". :mrgreen:
Dobrze panie Miodek...
blaise1973
07-05-2014, 18:18
A ja już wietrzyłem jakąś lekką pornografię - tyle się teraz o wykorzystywaniu słyszy... :)
A ja już wietrzyłem jakąś lekką pornografię - tyle się teraz o wykorzystywaniu słyszy... :)
To może nowy tytuł wątku:
Czy poprzez wykorzystanie mojej osoby bez pytania ucierpi interes właściciela myjni samochodowej? ;)
G mnie obchodzi czy na tym ucierpi czy nie. Niech sobie swoją starą da na reklamę.
foto4deg
09-05-2014, 13:27
G mnie obchodzi czy na tym ucierpi czy nie. Niech sobie swoją starą da na reklamę.
Manfred wyluzuj :p kazwita podszedł do tego z dystansem :) Wrzuć lepiej fotkę z bilbordu :)
To może nowy tytuł wątku:
Czy poprzez wykorzystanie mojej osoby bez pytania ucierpi interes właściciela myjni samochodowej? ;)
Panowie, takie posty przed 23:00? :-P Najpierw o wykorzystywaniu, a później o "interesie" piszą, zbereźniki jedne... ;)
glodnemu chleb na mysli ;)
Głodny głodnemu zawsze wypomni ;)
foto4deg
09-05-2014, 17:24
My tu śmichy-chichy, a Manfred tam góralskiej cho...y dostaje.
zbyszekD7000
09-05-2014, 17:58
manfred - zrób sobie najlepiej zdjęcie na tle tego bilborda ;-)
Czy możemy prosić o wklejenie rzeczonej reklamy? Będzie nam się wtedy lepiej dyskutowało :D
Tak obiecuje że wstawię ale leje u mnie jak z cebra. Jutro sie zawezmę i wkleje już sobie zapisałem w telefonie bo ja stary jestem i pamieć nie ta.
zbyszekD7000
11-05-2014, 14:26
no to czekamy :-)
uaaaa u Mańka stanął czas chyba ;)
11go maja pisał, że 12go wrzuci, a dzisiaj już 15 i nic...
20 min ale się piklicie
Noo gościu. Już ponad godzina minęła :D
może kolega zastanawia się cały czas czy wrzucić bo z tego co pisał to jest w klapkach może słynne "Kubota"
Kurcze musiałem szafki przewieszać .Znalazłem ale mniejszą nie chciało mi się jechać za miasto gdzie są takie dupne reklamy. Zaś nie wiem czemu drops nie wyświetla zdjęć.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/146172764/reklama/IMG_20140514_162324.jpg
Taką białą plamą się przejmujesz? Przecież tu nic nie widać :D
Na jakiej to ulicy jest?
O rany wyżarło zdjęcie, jeszcze kilka minut temu było nie naruszone :D
Właściciel zaproponował darmowe mycie pojazdu przez rok. To kończy sprawę. W sumie jestem zadowolony. Pozdrawiam
No i gitara :)
A tak na serio to polecam przeczyścić matrycę :)
Google street view też coś ma nie tak z matrycą albo po prostu obiektyw powinni przetrzeć ;)
https://www.google.pl/maps/@49.47616,20.014193,3a,15y,163.99h,92.67t/data=!3m4!1e1!3m2!1sa03MncG1VNtZgu0rrMQ7Lw!2e0?hl= pl
Dziękuje za rady ale nie chce mi się czyścić matrycy w telefonie :-)
zbyszekD7000
14-05-2014, 20:04
To było dobre :-) :-) :-) z tym telefonem
Tylko cosik zdjęcia nie widać
Jakiego zaś zdjęcia nie widzisz?
zbyszekD7000
14-05-2014, 20:22
O, przepraszam, teraz wskoczyło, wcześniej nie chciało.
No ale kolega to z tą białą plamą trochę przesadził, tyle czekania na fot a tu takie rozczarowanie ;-)
Ale biała plama dotyczy innej reklamy o zakrycie której poprosił mnie właściciel sklepiku i tyle w temacie.
zbyszekD7000
14-05-2014, 20:28
No ale przynajmniej tyle masz satysfakcji że myjnie masz za free.
Właściciel myjni nie chce jeszcze kogoś sfotografować? ;-)
jeszcze podjedź do producenta klapek, że taka ważna osobistość im klapki promuje :D
może dostaniesz darmową parę dla każdego członka rodziny :D
to rozumiem że na myjni teraz będziesz codziennie :)
to rozumiem że na myjni teraz będziesz codziennie :)
To po roku nie będzie miał lakieru na samochodzie :D
Czyżbym wyczuwał zazdrość w waszym słowie pisanym ;-)
Zazdrosc? Raczej smutek, ze poddales sie tak latwo ;)
Czyżbym wyczuwał zazdrość w waszym słowie pisanym ;-)
Dzwoniłem do tej myjni i właściciel powiedział, że na reklamie jest pracownik myjący jego samochód. Tak więc o co ta zazdrość miałyby być ? :wink:
Właściciel zaproponował darmowe mycie pojazdu przez rok. To kończy sprawę. W sumie jestem zadowolony. Pozdrawiam
No i to jest konkretny przykład, że na fotografii naprawdę można zarobić :-D
Dzwoniłem do tej myjni i właściciel powiedział, że na reklamie jest pracownik myjący jego samochód. Tak więc o co ta zazdrość miałyby być ? :wink:
HAHA :D
W dodatku jakiś biedny pracownik co suka byle roboty aby sobie porządne buty kupić a nie jakieś łabaki ;)
Właściciel zaproponował darmowe mycie pojazdu przez rok. To kończy sprawę. W sumie jestem zadowolony. Pozdrawiam
Ale chyba nie tego, którego myjesz na reklamie? ;)
Ważne że sprawa zakończyła się polubownie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.