111lisu
03-05-2014, 18:12
Witam
Znalazłem Ciekawy wątek
http://thesalmonfarm.org/blog/p/3304
http://vimeo.com/30075882
http://vimeo.com/30373749
Skoro nie można używać CF type II to można ją trochę porzeźbić ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://thesalmonfarm.org/wp-content/blogs.dir/1/uploads/2012/06/IMG_6050_thumb.jpg)
Jak widać prawdopodobnie działa:
https://www.youtube.com/watch?v=YywwabmhABQ
Znalazłem Ciekawy wątek
http://thesalmonfarm.org/blog/p/3304
http://vimeo.com/30075882
http://vimeo.com/30373749
Skoro nie można używać CF type II to można ją trochę porzeźbić ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://thesalmonfarm.org/wp-content/blogs.dir/1/uploads/2012/06/IMG_6050_thumb.jpg)
Jak widać prawdopodobnie działa:
https://www.youtube.com/watch?v=YywwabmhABQ