PDA

Zobacz pełną wersję : Eye-Fi, CF type I, D700 ;)



111lisu
03-05-2014, 18:12
Witam
Znalazłem Ciekawy wątek

http://thesalmonfarm.org/blog/p/3304
http://vimeo.com/30075882
http://vimeo.com/30373749

Skoro nie można używać CF type II to można ją trochę porzeźbić ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://thesalmonfarm.org/wp-content/blogs.dir/1/uploads/2012/06/IMG_6050_thumb.jpg)

Jak widać prawdopodobnie działa:

https://www.youtube.com/watch?v=YywwabmhABQ

111lisu
04-05-2014, 10:49
Można też tak ;)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoklub-walsrode.de/D700/Bild08.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoklub-walsrode.de/D700/Bild10.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoklub-walsrode.de/D700/Bild15.jpg)

Więcej jest tu -> http://www.fotoklub-walsrode.de/D700/ ;D