PDA

Zobacz pełną wersję : Trochę o fotografii, trochę o samochodach



Keek
01-05-2014, 09:01
Mam nadzieję, że rozweseli Wam dzień:

...i autoportret Leonarda (http://rewers.blogspot.com/2014/04/i-autoportret-leonarda.html)

shaolin
01-05-2014, 09:57
Rozweselilo by gdyby nie bylo na blogspocie :twisted: ;)

Boryszuk
01-05-2014, 10:01
Pan Samochodzik :-D

Keek
01-05-2014, 10:07
Daleki kuzyn :)
Shaolin - czytalem, ze kazdy rodowity Chinczyk potrafi obejsc takie rzeczy w 3 sekundy.

Boryszuk
01-05-2014, 10:16
Shao potrafi w 2.5 ale mu się nie chce ;-)

zdyboo
01-05-2014, 10:28
Robert, dobrze się czytało choć w kilku miejscach za bardzo pojechałeś.
Widzę, że coraz dłuższe teksty publikujesz chyba, następne sobie na czytnik będę musiał wrzucić, bo na ekranie monitora tak długie teksty źle mi się czyta.

shaolin
01-05-2014, 12:09
Daleki kuzyn :)
Shaolin - czytalem, ze kazdy rodowity Chinczyk potrafi obejsc takie rzeczy w 3 sekundy.

Borsuk juz odpisal ;) ale dobra, skoro chlopaki mowia, ze warto to sobie pozniej zobacze ;)

Keek
01-05-2014, 19:09
Tomek, gdybym widzial, ze ludzie wala oknami i drzwiami to bym nawet zrobll wersje epub i mobi, ale ta garstka znawcow, ktora potrafi i chce czytac poradzi sobie bez mojej pomocy. :D
Oczywiscie Shao, ze warto. Nie wiem czemu masz watpliwosci. To najlepszy niesprzetowy i nieporadnikowy blog okolofotograficzny w Polsce.