Zobacz pełną wersję : Trochę o fotografii, trochę o samochodach
Mam nadzieję, że rozweseli Wam dzień:
...i autoportret Leonarda (http://rewers.blogspot.com/2014/04/i-autoportret-leonarda.html)
Rozweselilo by gdyby nie bylo na blogspocie :twisted: ;)
Boryszuk
01-05-2014, 10:01
Pan Samochodzik :-D
Daleki kuzyn :)
Shaolin - czytalem, ze kazdy rodowity Chinczyk potrafi obejsc takie rzeczy w 3 sekundy.
Boryszuk
01-05-2014, 10:16
Shao potrafi w 2.5 ale mu się nie chce ;-)
Robert, dobrze się czytało choć w kilku miejscach za bardzo pojechałeś.
Widzę, że coraz dłuższe teksty publikujesz chyba, następne sobie na czytnik będę musiał wrzucić, bo na ekranie monitora tak długie teksty źle mi się czyta.
Daleki kuzyn :)
Shaolin - czytalem, ze kazdy rodowity Chinczyk potrafi obejsc takie rzeczy w 3 sekundy.
Borsuk juz odpisal ;) ale dobra, skoro chlopaki mowia, ze warto to sobie pozniej zobacze ;)
Tomek, gdybym widzial, ze ludzie wala oknami i drzwiami to bym nawet zrobll wersje epub i mobi, ale ta garstka znawcow, ktora potrafi i chce czytac poradzi sobie bez mojej pomocy. :D
Oczywiscie Shao, ze warto. Nie wiem czemu masz watpliwosci. To najlepszy niesprzetowy i nieporadnikowy blog okolofotograficzny w Polsce.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.