PDA

Zobacz pełną wersję : Ktoś zna to miejsce?



barracuda
30-04-2014, 20:15
Natknąłem się dzisiaj na zdjęcia zrobione w bardzo ciekawym miejscu.
Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu podając link do tej strony http://fabrykakreatywna.pl/slubnie/2013/10/29/magda-i-karol-slubna-sesja-plenerowa/
(http://fabrykakreatywna.pl/slubnie/2013/10/29/magda-i-karol-slubna-sesja-plenerowa/)
Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć, gdzie odbyła się ta sesja?

eristoff
30-04-2014, 20:25
A nie łatwiej spytać po prostu:


telefon

+48 661-399-334
e-mail

[email protected]

barracuda
30-04-2014, 20:30
Może łatwiej, ale po co iść na łatwiznę jak można się przy okazji czegoś więcej dowiedzieć :)

J@sió
30-04-2014, 21:08
A nie łatwiej spytać po prostu:

Zadzwoń lub napisz, to się przekonasz ;-)

zolton
01-05-2014, 00:54
Wydaje mi się, że jest to zamek a raczej pałac w Łańcucie (woj podkarpackie). Byłem tam i wydaje mi się, że to jest to.
Jeszcze zapytaj jak koledzy wcześniej bo głowy uciąć sobie nie dam :)

zolton
01-05-2014, 01:29
s4nWy8pmIM4
Tak mi się skojarzyło z nazwą autora
Przepraszam :(