barracuda
30-04-2014, 20:15
Natknąłem się dzisiaj na zdjęcia zrobione w bardzo ciekawym miejscu.
Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu podając link do tej strony http://fabrykakreatywna.pl/slubnie/2013/10/29/magda-i-karol-slubna-sesja-plenerowa/
(http://fabrykakreatywna.pl/slubnie/2013/10/29/magda-i-karol-slubna-sesja-plenerowa/)
Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć, gdzie odbyła się ta sesja?
Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu podając link do tej strony http://fabrykakreatywna.pl/slubnie/2013/10/29/magda-i-karol-slubna-sesja-plenerowa/
(http://fabrykakreatywna.pl/slubnie/2013/10/29/magda-i-karol-slubna-sesja-plenerowa/)
Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć, gdzie odbyła się ta sesja?