PDA

Zobacz pełną wersję : Padł ktoś ofiarą użytkownika generaltl z allegro?



zolton
29-04-2014, 14:55
Witam
W sierpniu tamtego roku padłem (oficjalnie ja a nieoficjalnie kumpel) ofiarą użytkownika generaltl. Sprzedawał jakieś projektory ledowe itp "itede". Zgłosiłem to do prokuratury i zostało wszczęte postępowanie zbiorcze (kilkadziesiąt osób sprawę zgłosiło). Przyszedł mi mail abym podał nr konta na zwrot pieniędzy (podałem ale nikt nic nie odpowiada - nawet jak coś innego napisałem). Teraz patrzę na stan konta i mi przyszły jakieś pieniądze z Wielkiej Brytanii o tytule: "zwrot 1/3". Do kogoś też przyszły takie pieniądze?
Chodzi o to czy to są te pieniadze czy ktoś się gdzieś pomylił.

ekonet
30-04-2014, 08:24
A jeśli pomnożysz otrzymaną kwotę przez trzy, zaczyna wynik przypominać coś konkretnego?

blaise1973
30-04-2014, 09:02
Witam
W sierpniu tamtego roku padłem (oficjalnie ja a nieoficjalnie kumpel) ofiarą użytkownika generaltl. Sprzedawał jakieś projektory ledowe itp "itede". Zgłosiłem to do prokuratury i zostało wszczęte postępowanie zbiorcze (kilkadziesiąt osób sprawę zgłosiło). Przyszedł mi mail abym podał nr konta na zwrot pieniędzy (podałem ale nikt nic nie odpowiada - nawet jak coś innego napisałem). Teraz patrzę na stan konta i mi przyszły jakieś pieniądze z Wielkiej Brytanii o tytule: "zwrot 1/3". Do kogoś też przyszły takie pieniądze?
Chodzi o to czy to są te pieniadze czy ktoś się gdzieś pomylił.
Kolego, a kościele w kruchcie albo na targowisku już pytałeś? Tam też bywa dużo ludzi. :)

zolton
30-04-2014, 10:42
A jeśli pomnożysz otrzymaną kwotę przez trzy, zaczyna wynik przypominać coś konkretnego?

Nie jest to faktyczne 1/3 tego co wydałem. Wiem już co to za pieniądze bo napisałem do kilku ludzi co wystawili komentarz negatywny.