zolton
29-04-2014, 14:55
Witam
W sierpniu tamtego roku padłem (oficjalnie ja a nieoficjalnie kumpel) ofiarą użytkownika generaltl. Sprzedawał jakieś projektory ledowe itp "itede". Zgłosiłem to do prokuratury i zostało wszczęte postępowanie zbiorcze (kilkadziesiąt osób sprawę zgłosiło). Przyszedł mi mail abym podał nr konta na zwrot pieniędzy (podałem ale nikt nic nie odpowiada - nawet jak coś innego napisałem). Teraz patrzę na stan konta i mi przyszły jakieś pieniądze z Wielkiej Brytanii o tytule: "zwrot 1/3". Do kogoś też przyszły takie pieniądze?
Chodzi o to czy to są te pieniadze czy ktoś się gdzieś pomylił.
W sierpniu tamtego roku padłem (oficjalnie ja a nieoficjalnie kumpel) ofiarą użytkownika generaltl. Sprzedawał jakieś projektory ledowe itp "itede". Zgłosiłem to do prokuratury i zostało wszczęte postępowanie zbiorcze (kilkadziesiąt osób sprawę zgłosiło). Przyszedł mi mail abym podał nr konta na zwrot pieniędzy (podałem ale nikt nic nie odpowiada - nawet jak coś innego napisałem). Teraz patrzę na stan konta i mi przyszły jakieś pieniądze z Wielkiej Brytanii o tytule: "zwrot 1/3". Do kogoś też przyszły takie pieniądze?
Chodzi o to czy to są te pieniadze czy ktoś się gdzieś pomylił.