PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kartami pamieci po uzyciu w d300s



ogorTG
28-04-2014, 19:23
Mam 2 karty pamieci SD oraz 1 micro SD i wszystkie je uzywalem w D300s. Teraz jak chce je uzyc na innych urzadzeniach to mam problem. Chce wrzucic na te karty jakies dane a tu wyskakuje mi okienko ze nie moge skopiowac danych bo dysk jest chroniony przed zapisem (canot copy because disk is write protected). Na D300s dziala bo zdjecia i filmy mi normalnie zapisuje. Moge je kopiowac i usuwac ale juz nie moge karty formatowac z menu Nikona. No i nie jest to tez ten suwak z boku karty ktory powoduje wlaczenie blokady przed zapisem danych na karcie...??? Wiec o co chodzi...??? Jesli ktos cos wie to prosze o pomoc bo ja juz nie mam zadnych pomyslow co moge z tym zrobic. Dzieki!

Slon
28-04-2014, 21:10
Sprobuj sformatowac przez czytnik i pozniej ponownie w aparacie. Jesli nie pomoze, kup nowe karty...