PDA

Zobacz pełną wersję : nikon co robić?!



Gabrysia
20-04-2014, 10:24
Dziecko mi coś poprzestawialo i nwm co robić. Powiedzcie jak to odwrocic;/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http:// http://www.speedyshare.com/DxDNQ/DSC-1585.jpg)

Saimon
20-04-2014, 10:25
Zacząć od przeczytania instrukcji.

Borat1979
20-04-2014, 10:38
Ale o co chodzi? Pytanie też dziecko napisało?

michasacuer
20-04-2014, 10:41
Poprosić dziecko by powróciło do poprzednich ustawień

barracuda
20-04-2014, 11:47
A jaki to aparat? Proponuję sprzedać za połowę ceny jako uszkodzony.

jaroo1
20-04-2014, 12:01
dać w pupę dziecku albo oddać dziecku aparat zrobi lepszy użytek .

zakwas
20-04-2014, 12:16
dać w pupę dziecku

Takie teksty to "mowa nienawiści", chcesz żeby o tym szacownym forum mówiono, że jest faszystowskie?

zgera
20-04-2014, 12:20
Przywróć ustawienia fabryczne, zresetuj ustawienia.

andrstac
20-04-2014, 15:28
Oj chłopaki, tak się zbijać...

Przywracanie ustawień do wartości fabrycznych: przytrzymać jednocześnie przez dwie sekundy przyciski oznaczone zieloną kropką:
- przycisk powiększania zdjęcia (przy dolnym lewym rogu wyświetlacza)
- przycisk D-Lighting (po lewej stronie spustu migawki)

jaroo1
20-04-2014, 19:28
może rasistowskie teksty troszkę się zagalopowałeś z tą mową nienawiści, są święta czas radości i luzu.pozdrawiam cię w pokoju!

amirez
21-04-2014, 11:38
Łoj tam, łoj tam... żona jeździła autem, teraz bryka nie odpala. Co robić?
Gabrysia nie napisała nawet jaki to aparat.
---------------
Niechaj śmigus zrasza skronie,
dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

velaskez
23-04-2014, 23:11
Znaleźć dwa przyciski z zieloną kropką obok nich, wcisnąć jednocześnie i przytrzymać aż piknie :mrgreen: To na pewno wróci go do ustawień z fabryki.