PDA

Zobacz pełną wersję : zaraz mnie kur... weźmie



fafniak
19-04-2014, 10:54
Nie wiem.. ślepy jestem czy co...
Czy D610 jak ma zapięty - "elektroniczny" obiektyw ale z pierścieniem przysłon przestawionym manualnie - nie pozwala wejść do trybu filmowego ?!?!?!?!

mateo912
20-04-2014, 10:00
Nie wiem.. ślepy jestem czy co...
Czy D610 jak ma zapięty - "elektroniczny" obiektyw ale z pierścieniem przysłon przestawionym manualnie - nie pozwala wejść do trybu filmowego ?!?!?!?!

A d610 ma opcję sterowania przysłona z obiektywu? Jeśli tak to próbowałeś przestawić to?

fafniak
20-04-2014, 10:30
Sprawa wyjaśniona
niestety
albo sterowanie na obiektywie (co trzeba włączyć w menu albo sterowanie z body :(
W przypadku robienia video - słaba sytuacja

Rafał_Sz
20-04-2014, 14:15
Na przyszłość polecam więcej spokoju i pisanie we właściwych działach. ;)

Skoro wyjaśnione, zamykam.