Zobacz pełną wersję : zaraz mnie kur... weźmie
Nie wiem.. ślepy jestem czy co...
Czy D610 jak ma zapięty - "elektroniczny" obiektyw ale z pierścieniem przysłon przestawionym manualnie - nie pozwala wejść do trybu filmowego ?!?!?!?!
mateo912
20-04-2014, 10:00
Nie wiem.. ślepy jestem czy co...
Czy D610 jak ma zapięty - "elektroniczny" obiektyw ale z pierścieniem przysłon przestawionym manualnie - nie pozwala wejść do trybu filmowego ?!?!?!?!
A d610 ma opcję sterowania przysłona z obiektywu? Jeśli tak to próbowałeś przestawić to?
Sprawa wyjaśniona
niestety
albo sterowanie na obiektywie (co trzeba włączyć w menu albo sterowanie z body :(
W przypadku robienia video - słaba sytuacja
Rafał_Sz
20-04-2014, 14:15
Na przyszłość polecam więcej spokoju i pisanie we właściwych działach. ;)
Skoro wyjaśnione, zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.