PDA

Zobacz pełną wersję : Triopo - a może cos innego? ok. 450zl



lukpep
11-04-2014, 19:28
Witam,

przymierzam sie do pierwszego porzadniejszego statywu.
Mam jakis za 50zl - strach stawiac na tym d5300.

Wstepnie wypatrxylem cos takiego:
http://foto-tip.pl/pl/zestaw-triopo-...m-ac-86-1.html

Cel? raczej widoczki, ulice noca itp. Ani d5300 nie jest zbyt ciezki ani uzywane przeze mnie szkla - powinno byc ok z ta glowica?
Czy moze nogi zostawic a glowice 3D zamiast kuli? Albo w ogoole inny zestaw? Budzet w tych zaprezentowanych okolicach - 300-450zl.

nick-on
11-04-2014, 20:34
Link coś źle działa. Sprawdź i popraw, bo w ten sposób chyba pomocy się nie doczekasz... ;-)

lukpep
11-04-2014, 21:52
Poprawny link:

http://foto-tip.pl/pl/zestaw-triopo-mt-3228x8c-z-glowica-nb-1s-i-paskiem-neoprenowym-ac-86-1.html

tedd
16-04-2014, 13:22
Zestaw niezgorszy, ale jeżeli nie zalezy Ci na jak namniejszej długości w stanie złożonym, to poszukaj 3 sekcyjnego - większa sztywność i mniej pracy przy skrładaniu i rozkładaniu.