lukpep
11-04-2014, 19:28
Witam,
przymierzam sie do pierwszego porzadniejszego statywu.
Mam jakis za 50zl - strach stawiac na tym d5300.
Wstepnie wypatrxylem cos takiego:
http://foto-tip.pl/pl/zestaw-triopo-...m-ac-86-1.html
Cel? raczej widoczki, ulice noca itp. Ani d5300 nie jest zbyt ciezki ani uzywane przeze mnie szkla - powinno byc ok z ta glowica?
Czy moze nogi zostawic a glowice 3D zamiast kuli? Albo w ogoole inny zestaw? Budzet w tych zaprezentowanych okolicach - 300-450zl.
przymierzam sie do pierwszego porzadniejszego statywu.
Mam jakis za 50zl - strach stawiac na tym d5300.
Wstepnie wypatrxylem cos takiego:
http://foto-tip.pl/pl/zestaw-triopo-...m-ac-86-1.html
Cel? raczej widoczki, ulice noca itp. Ani d5300 nie jest zbyt ciezki ani uzywane przeze mnie szkla - powinno byc ok z ta glowica?
Czy moze nogi zostawic a glowice 3D zamiast kuli? Albo w ogoole inny zestaw? Budzet w tych zaprezentowanych okolicach - 300-450zl.