PDA

Zobacz pełną wersję : Sony Nex-5 czy Canon EOS M? Czy coś innego?



josephebeloki
08-04-2014, 15:37
Witam.
Przymierzam się do zakupu bezlusterkowca. Stanąłem nad przepaścią Sony Nex-5 i Canon EOS M.
Tak do 1500zł używany kupię, więc taką kasę mogę wywalić nie więcej.
Wie ktoś który z tych sprzętów jest lepszy, bądź zna może jakiś inny model innej firmy który jest godny polecenia.

Aparat tylko na wyjazdy w góry i czasami popstrykać na mieście w biały dzień.

hensu
09-04-2014, 06:38
Może tu
http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/4.2476vs1949
Ja bym brał c anona

josephebeloki
09-04-2014, 12:33
Dzięki za info. Kurcze chyba w złym wątku to wrzuciłem :)
Trzeba było to wrzucić do "Co wybrać".

Tylko, że Canon-y mają chyba 2 szkła ;/ A Sonia-ki mają masę i to mnie blokuje.

wunat
09-04-2014, 12:57
Nex5n trzebaby porownywac

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

josephebeloki
09-04-2014, 15:11
Aha... bo to są różne :| Już obczajam :) Dzięki

wunat
09-04-2014, 16:10
tak nex 5 a nex 5n/r/t to inna matryca.

josephebeloki
10-04-2014, 08:11
Hmmm z tego co obczajałem testy itd. To Canon wydaje się lepszy. Tylko nigdzie nie ma testów z kita-mi także w sumie toto lotek :)