PDA

Zobacz pełną wersję : Buty z Aliexpress - kupował ktoś?



foto4deg
08-04-2014, 01:58
Jak w temacie. Zamawiał już ktoś buty z tej strony?
"Chodzą" za mną Air Jordany, a na tej stronie ceny są niskie, w porównaniu do ebay.

stock
08-04-2014, 08:01
jesli sprzedawca pewny to brać. Ja tam kupuje i jest OK - jedynie przesyłka czasem długa. Teraz np czekam na tel - od 12 marca :)

elanek
08-04-2014, 08:09
Przypuszczam, że to strona z podróbkami. Tzn. Kitajce robią dalej buty, których się już nie robi :)
Daj znać jak z nimi poszło, chętnie bym coś kupił również. Po tym jak w lutym wydałem w Footlockerze 699 zł za Lebrony XI Miami Nights, które to nie są wielkim cudem jeśli chodzi o grę w kosza, to kupiłbym jakieś foamposite:http://www.aliexpress.com/item/Cheap-Air-Foamposite-one-Supreme-652792-001-Oregon-Ducks-Foamposite-Pro-Yeezy-Men-s-Basketball-Shoes/1749615452.html

Jeśli masz kupić jakieś Jordany do chodzenia to myślę, że nie ma znaczenia gdzie. Z grą bym się zastanowił.
W każdym razie daj znać jak poszło bom wielce ciekaw.

foto4deg
08-04-2014, 13:56
Przypuszczam, że to strona z podróbkami. Tzn. Kitajce robią dalej buty, których się już nie robi :)
Jeśli chodzi o grę w kosza, to kupiłbym jakieś foamposite.

Jeśli masz kupić jakieś Jordany do chodzenia to myślę, że nie ma znaczenia gdzie. Z grą bym się zastanowił.
W każdym razie daj znać jak poszło bom wielce ciekaw.

Jordany Retro są produkowane cały czas i to jedyne buty, które biorę pod uwagę (jako hejter LBJ-a ;) )
Buty mają być do grania. Cóż, najwyżej jeszcze trochę poczekam.

elanek
09-04-2014, 09:04
Jordany Retro są produkowane cały czas i to jedyne buty, które biorę pod uwagę (jako hejter LBJ-a ;) )
Buty mają być do grania. Cóż, najwyżej jeszcze trochę poczekam.

Sam jestem, może nie hejter, ale prześmiewca LBJ-a. Ale mam problem - szeroką stopę. W styczniu ub. roku kupiłem jedyne buty dobrze leżące na mojej stopie - Jordany Melo 9 (http://butologia.com/2012/09/on-jordan-melo-m9-przeglad-nadchodzacych-kolorystyk/jordan-melo-m9-spring-2013-preview-10/), super obuw. Jednak po jakiś 10 miesiącach pękły poduszki powietrzne i odniosłem do footlockera. Powiedzieli, że sobie mogę wybrać co chcę z półki w tej cenie (449zł). Miło było :). Ale... nic mi nie wchodziło na stopę! Same wąskie, zwłaszcza seria KD czy hyperdunk. Melo już nie mieli w sprzedaży. Więc napisali mi na paragonie, że reklamacja uwzględniona i wróciłem z popsutymi butkami do domu. W styczniu czy w lutym znowu pojechałem szukać butów i jedyne jakie na nogę mi wchodziły to właśnie LBJ X. Dołożyłem 250 zł i wziąłem te buty. Innych nie było! Musiałem w czymś grać. Param się jeszcze takim półwyczynem, w zasadzie zaawansowaną amatorką w III lidze i jedne porządne buty trza by mieć. Ale już zauważam, że lekko się rozklejają. Mają ze 3 miechy, gwarancji jest na dwa lata, więc jak się pojawią jakieś ładne, nowe modele to znowu podjadę do sklepu i wymienię (poproszę ich jeszcze o jakąś koszulkę footlocker, w końcu jak tak będą postępować to staną się moim obuwniczym sponsorem).

Jak muszą być Jordany to brałbym jakieś ostatnie. Jeśli grasz na pozycjach 1-3 to bardzo fajne są XI,, wiadomo: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-gamma-blue-retro-11-shoes-basketball-shoes-j11-men-size-8-13-j11-women/1577194730.html, lub 6 rings: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Classic-J-D-13-men-basketball-shoes-High-quality-authentic-J-D-XIII-men/1314140273.html.
Dla podkoszowych sprawdzają się 8: http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-basketball-authentic-shoes-8s-playoff-305381-061/1691180996.html.

To tyle mojego jeśli chodzi o ideologię :). Na pewno nowe modele są o niebo lepsze jeśli chodzi o podeszwę i sztywność. Minus - materiały (guma i plastik). Zero skóry! Więc stare będą wygodniejsze znacznie.

Daj znać jak poszło ze sklepem, czy wiarygodny itp.

PS.
Bardzo dobre są Nike Zoom Blur (http://www.amazon.com/Nike-Zoom-BLUR-324819-002-11-5/dp/B004U7O2TO/ref=sr_1_20?ie=UTF8&qid=1397026876&sr=8-20&keywords=nike+blur).
Ale kuszą mnie Adidasy:
http://www.amazon.com/Adidas-Mens-Crazy-Basketball-Shoes/dp/B00FRUT9R8/ref=pd_sbs_shoe_2?ie=UTF8&refRID=05NY47M4WD6SKCBDWZEQ
http://www.amazon.com/Adidas-Crazy-Solblu-Orange-Basketball/dp/B00HW79ET2/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1397026980&sr=8-4&keywords=adidas+97

eristoff
09-04-2014, 11:25
Przypuszczam, że to strona z podróbkami.......

Aliexpress to nie strona z podróbkami, tylko takie "nasze allegro + nasze ceneo". Wystawiają się tam "sklepy" (jedne bardziej uczciwe inne mniej) więc i tam pewnie są podróbki

manfred
09-04-2014, 11:35
Oczywiście że podróbki choćby Salomon speedcros na 34 dolary ;-)

elanek
09-04-2014, 14:28
Oczywiście że podróbki choćby Salomon speedcros na 34 dolary ;-)

Nie wiem w już w sumie... Nie znam marż na Zachodzie :)

manfred
09-04-2014, 14:29
Nie znasz marż to zapoznaj się z oryginalną numeracją butów. W przypadku Salomona jest inna co może świadczyć o tym , że to podróby.

elanek
09-04-2014, 15:18
Nie znasz marż to zapoznaj się z oryginalną numeracją butów. W przypadku Salomona jest inna co może świadczyć o tym , że to podróby.

Być może. Ale to też pewnie zależy na jakie rynki zostało to wyprodukowane. Przecież na pewno to z tej samej fabryki wychodzi :). Pamiętam ,że miał numerację taką jak Adidas. Nosiłem 45 1/3.
Z Salomonem się rozstałem około 2006 r. z powodu jakości.

foto4deg
09-04-2014, 15:29
Wydaje mi się, że cena jest inna ze względu na brak 5 pośredników ;)
Oczywiście część to widać, że podróby, ale nawet napisane jest "like Jordan, like Nike" itp.
W piłkach znalazłem takie marki jak "Spanding", "Splanding", "MBA" :D

Jordany to Retro 1, Retro 8, 9, 11. Miałem "zamówione" na 30-tkę, ale kupujący ostatecznie bał się zaryzykować kupna w ciemno (rozmiar, kolor itd) ;)
Kurde, głupio byłoby wydać 120$ na podróby :-P
Chyba pozostaje Footlocker.

manfred
09-04-2014, 17:18
Znalazłem buty w góry Salewy za 96 dolarów czyli gdzieś ze 250 zł taniej jak u nas. Sam już nie wiem czy nie skusić się na jakiś model.

foto4deg
09-04-2014, 19:49
Znalazłem buty w góry Salewy za 96 dolarów czyli gdzieś ze 250 zł taniej jak u nas. Sam już nie wiem czy nie skusić się na jakiś model.

:D daj znać, czy kupiłeś :) Może wtedy też się skuszę.

ropusz
09-04-2014, 23:00
Jeśli chodzi o buty do kosza to mój znajomy kupował ostatnio na butydokosza.pl. A ja jestem z tych co se muszą dotknąć, poza tym mam wysokie podbicie i szeroką stopę, więc jakbym chciał zamawiać przez Internet i potem odsyłać te co nie pasują to by z rok potrwało. W związku z tym kupuję w normalnych stacjonarnych sportowych typu Gosport czy Intersport.

foto4deg
09-04-2014, 23:58
Jeśli chodzi o buty do kosza to mój znajomy kupował ostatnio na butydokosza.pl. A ja jestem z tych co se muszą dotknąć, poza tym mam wysokie podbicie i szeroką stopę, więc jakbym chciał zamawiać przez Internet i potem odsyłać te co nie pasują to by z rok potrwało. W związku z tym kupuję w normalnych stacjonarnych sportowych typu Gosport czy Intersport.

Ja już przetestowałem buty w sklepie stacjonarnym, ale cena o kilka setek wyższa....

.:Gerard:.
10-04-2014, 07:23
Proszę może tutaj coś znajdziesz

1 (http://www.ladenzeile.de/nike/air-jordan/)

2 (http://www.jordansschuheberlin.com/air-jordan-4-c-20.html)

3 (http://www.schuhebilligkaufen.com/massiv-nike-air-jordan-herren/massiv-air-jordan-retro-4.html)

elanek
10-04-2014, 08:25
Jeśli chodzi o buty do kosza to mój znajomy kupował ostatnio na butydokosza.pl. A ja jestem z tych co se muszą dotknąć, poza tym mam wysokie podbicie i szeroką stopę, więc jakbym chciał zamawiać przez Internet i potem odsyłać te co nie pasują to by z rok potrwało. W związku z tym kupuję w normalnych stacjonarnych sportowych typu Gosport czy Intersport.

Mam ten sam problem. Jeśli chodzi o buty do codziennego użytku to najczęściej kupuję Ecco.
Idę do stacjonarnego sklepu, przymierzam odpowiednie modele i potem szukam na necie :)
Jak się trafi okazja/przecena to biorę. Kilka miesięcy temu kupiłem śliczne Ecco Cairo Lace za jakieś 250 zł. Siedzą w pudełku i czekają na ciepełko :).

Sportowe buty kupuję w stacjonarnych bo je masakrycznie zużywam. Znaczy ciężki jestem i dosyć jeszcze żwawy. Obciążenia są wielkie, niszczą się szybko. Całe szczęście, że jest footlocker. Drogo, ale wymieniają bez zmrużenia oka. Od razu - bez jakiś rzeczoznawców, itp. A jak na necie kupuje się to ze zwrotami są problemy.

foto4deg
10-04-2014, 12:25
Proszę może tutaj coś znajdziesz

1 (http://www.ladenzeile.de/nike/air-jordan/)

2 (http://www.jordansschuheberlin.com/air-jordan-4-c-20.html)

3 (http://www.schuhebilligkaufen.com/massiv-nike-air-jordan-herren/massiv-air-jordan-retro-4.html)

Dzięki Gerard :D Czasami mam wrażenie, że jakbym potrzebował czołg w dobrej cenie, też byście znaleźli :mrgreen:

.:Gerard:.
10-04-2014, 13:59
Dzięki Gerard :D Czasami mam wrażenie, że jakbym potrzebował czołg w dobrej cenie, też byście znaleźli :mrgreen:

Tylko słowo, jeden poniemiecki stoi w garażu, bez lufy :wink: tanio :grin:

manfred
29-04-2014, 09:16
Mam pytanie odnośnie płatności za towary w tym sklepie. Mam kartę debetową USD którą niestety chyba nie mogę płacić w tym sklepie. Z tego co wywnioskowałem można płacić tylko kredytową czyli wiąże się to z przewalutowaniem. Doradzi m ktoś jak najmniej inwazyjnie dokonać płatności?

PS Chciałem dokonać zwykły transfer ale po pierwsze nie znalazłem takiego banku który jest opisany na ich stronie w bankowości elektronicznej WBK. A druga sprawa wyskoczyły mi jakieś prowizje które przekraczają zakup w tym sklepie.

eristoff
29-04-2014, 16:51
Pisząc sklep masz na myśli aliexpress? Ja mam kartę debetową w $ w Sync i mi działa

manfred
29-04-2014, 17:03
No to nie rozumiem dlaczego mój debetowy mastercard z WBK nie działa :-(

freefly
29-04-2014, 19:27
No to nie rozumiem dlaczego mój debetowy mastercard z WBK nie działa :-(

Pytaj w banku WBK.

wdhiz
06-05-2014, 02:37
Mam pytanie odnośnie płatności za towary w tym sklepie. M]
Zajrzyj na www.telchina.pl - jest tam dokładny opis płatności na ali. W skrócie - konto złotówkowe w Aliorsync, subkonto dolarowe, kupno dolarów w kantorze internetowym, płatność kartą debetową do subkonta dolarowego.

pozdr
Piotr

mehmet efendi
08-05-2015, 13:22
Załóż sobie wirtualna kartę kredytową przy koncie osobistym.
Super sprawa.

eristoff
09-05-2015, 22:10
@mehmet efendi ale z Ciebie kopacz,wątek sprzed ponad roku

puch24
09-05-2015, 23:09
Złota łopata! ;-)

HYPER
09-05-2015, 23:20
Pytanie jest raczej gdzie kupic oryginalne Jordany XVIII w znosniej cenie?