PDA

Zobacz pełną wersję : [śląskie/małopolskie] kwieciste miejsce do zdjęć



militarius
04-04-2014, 18:02
Nikoniarze, szukam miejscówki do sesji z dużą ilością kwiatów/kwitnących drzew. ktoś może coś polecić? jakieś polany/parki/sady? województwo śląskie lub ewentualnie małopolskie :)

lortek
04-04-2014, 21:33
takie cos? http://www.przewodnik.e-wyjazd.pl/photo,X1TZ,big_521c017487de1361e00ff93f7a74b837.jp g http://d.naszemiasto.pl/k/r/52/0a/4c1f6dba73b25_g1.jpg park śląski w chorzowie.

Rafix84
10-04-2014, 21:06
Moge polecić ogród mojego dziadka. Jak kwitną magnolie to człowiek ma wrażenie że pływa w kwiatach:)
Dobrą miejscowka jest leśny gród w Milówce.

sfor
10-04-2014, 21:11
Katowicki Park Leśny Muchowiec

mLight
14-04-2014, 18:38
proponuję ogród botaniczny w Krakowie przy rondzie grzegórzeckim. zoo w Katowicach (lub w Chorzowie) oraz w Krakowie - to też niezłe opcje. pytanie tylko o rodzaj sesji...