Piotr Milecki
03-04-2014, 15:57
Kochani. Dla wielu z Was nie odkryję nic nowego ale społeczność polskich nikoniarzy, Wy wszyscy którzy się tu udzielacie i niesiecie pomoc nie ma sobie równych NIGDZIE NA ŚWIECIE!
Odczułem Waszą pomoc w najtrudniejszych dla mnie czasach. Zawsze mogłem na Was liczyć i teraz podsumowując to w jednym wpisie, powiem tak. TAK KOCHANYCH LUDZI, WSPANIAŁYCH I NIOSĄCYCH POMOC NIE MA NIGDZIE!
Dziękuję Wam wszystkim z całego mojego serca. Za pamięć, za pomoc i za to że niesiecie radość każdego dnia swoim wsparciem, dobrym i szczerym słowem...
Przepraszam że tak rzadko się udzielam, to się zmieni i poprawi. Stan zdrowia pogorszył się u mnie na tyle że obecnie ratuje mnie przypięta do mnie maszyna. Nie przeszkadza mi to jednak szczerze uronić łzę bo mam tu wiernych przyjaciół.
Dziękuję Wam wszystkim, Rafałowi, Jarkowi, zespołowi moderatorów i wszystkim użytkownikom, czyli przyjaciołom. Ratujecie nie tylko moje samopoczucie ale i życie... Jesteście kochani.
Szczerze Wam oddany, Piotr.
Odczułem Waszą pomoc w najtrudniejszych dla mnie czasach. Zawsze mogłem na Was liczyć i teraz podsumowując to w jednym wpisie, powiem tak. TAK KOCHANYCH LUDZI, WSPANIAŁYCH I NIOSĄCYCH POMOC NIE MA NIGDZIE!
Dziękuję Wam wszystkim z całego mojego serca. Za pamięć, za pomoc i za to że niesiecie radość każdego dnia swoim wsparciem, dobrym i szczerym słowem...
Przepraszam że tak rzadko się udzielam, to się zmieni i poprawi. Stan zdrowia pogorszył się u mnie na tyle że obecnie ratuje mnie przypięta do mnie maszyna. Nie przeszkadza mi to jednak szczerze uronić łzę bo mam tu wiernych przyjaciół.
Dziękuję Wam wszystkim, Rafałowi, Jarkowi, zespołowi moderatorów i wszystkim użytkownikom, czyli przyjaciołom. Ratujecie nie tylko moje samopoczucie ale i życie... Jesteście kochani.
Szczerze Wam oddany, Piotr.