pawulon
01-04-2014, 19:05
Do mojego Nikona D700 posiadam dwa wyzwalacze kablowe, które montuje się w 10-pinowym gnieździe z przodu aparatu.
Niestety mój nowy nikon D600 nie posiada takiego gniazda, ale sa do niego takie same wyzwalacze jak do D700, ale z wtyczką bodajże USB.
Czy dałoby się skomponować taką przejściówkę, żeby wyzwalacz z D700 zadziałał w D600?
Czyli 10-pinowe gniazdo -> wtyczka USB
Może gdzieś można kupić części, szczególnie mam na mysli to gniazdo 10-pin... USB to się znajdzie...
Niestety mój nowy nikon D600 nie posiada takiego gniazda, ale sa do niego takie same wyzwalacze jak do D700, ale z wtyczką bodajże USB.
Czy dałoby się skomponować taką przejściówkę, żeby wyzwalacz z D700 zadziałał w D600?
Czyli 10-pinowe gniazdo -> wtyczka USB
Może gdzieś można kupić części, szczególnie mam na mysli to gniazdo 10-pin... USB to się znajdzie...