PDA

Zobacz pełną wersję : Akcja nikona



gryson
01-04-2014, 11:42
Ciekawa akcja nikona ;)
http://tech.wp.pl/kat,1009787,title,Nikon-wymieni-popsute-aparaty-na-nowe,wid,16509514,wiadomosc.html

shaolin
01-04-2014, 11:44
Czy ja mam Cie uderzyc? :twisted: To nie jest 1. kwietnia. To jest oficjalna wiadomosc.

Od tego postu w dooooooooool (albo w gore jak masz dziwnie forum ustawione :razz:):
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3344713&postcount=5934

A teraz przepros ;)

deep
01-04-2014, 11:49
Może jak przeczytał takiego newsa to aż się zawiesił, więc wybacz mu :)

gryson
01-04-2014, 11:55
Czy ja mam Cie uderzyc? :twisted: To nie jest 1. kwietnia. To jest oficjalna wiadomosc.

Od tego postu w dooooooooool (albo w gore jak masz dziwnie forum ustawione :razz:):
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3344713&postcount=5934

A teraz przepros ;)


Weź stołek, wysoki, lub drabinę, i próbuj, może czymś trafisz ;p
Od tego postu w dół w cafe? Ja widzę 20 wątków i w żadnym nie wiedzę info o tym, a dalej się nie zagłębiam nigdy ;p
I czy ja napisałem, że to jest primaaprilisowa wiadomość? ;p
U Ciebie zresztą z tego co wiem to zakazane święto, więc nie śmiałbym Cię wkręcać ;p
A teraz... dawaj z tym stołkiem ;p

shaolin
01-04-2014, 12:17
Od podlinkowanego postu w doooooooooool :razz: Ja Cie trzasne stolkiem w kolano i bedziesz od razu nizszy :razz: lobuzie! Masz szczescie, ze ide karmic koty bo juz jechalem do Ciebie! :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

gryson
01-04-2014, 12:53
No kurna, jechał i nie dojechał, a ja już flaszkę do zamrażarki włożyłem i plaster na bolące kolano przyszykowałem ;p
Kurnia, ja nie czytam wątku o badziewiastym D600, info znalazłem na wp i dlatego zdziwiony, że coś się w nikonie zmienia na plus wrzuciłem do cafe.
A że akurat zbiegło się z 1 kwietnia to najwyżej parę osób by się nabrało ;)

shaolin
01-04-2014, 14:14
Flache trzymaj, jeszcze dojade :mrgreen:

deep
01-04-2014, 14:50
Na tym rowerku? :D

shaolin
01-04-2014, 15:13
Na tym rowerku? :D

Na tym (http://imageshack.com/a/img197/7903/rowerne.jpg)
:twisted:

deep
01-04-2014, 15:26
Hihi ładny, pewnie made in china :D

shaolin
01-04-2014, 15:30
Potwierdzam ;)

...i tym milym akcentem zrobimy EOT! ;)

Rafał_Sz
01-04-2014, 15:40
Nie zrobimy. temat jest już na forum, zamykam. ;)