PDA

Zobacz pełną wersję : Canon z bagnetem Nikona



shaolin
01-04-2014, 04:40
http://cweb.canon.jp/newsrelease/2014-03/pr-m15pcl.html
http://fstoppers.com/canon-confuses-us-all-with-the-announcement-of-the-m15p-cl
http://petapixel.com/2014/03/24/canons-m15p-cl-offers-monochrome-sensor-nikon-f-mount/
http://www.thephoblographer.com/2014/03/24/canon-announces-m15p-cl-industrial-camera-with-monochrome-sensor-and-nikon-f-mount/

itd... ;)

Witek.K
01-04-2014, 09:57
http://cweb.canon.jp/newsrelease/2014-03/pr-m15pcl.html
http://fstoppers.com/canon-confuses-us-all-with-the-announcement-of-the-m15p-cl
http://petapixel.com/2014/03/24/canons-m15p-cl-offers-monochrome-sensor-nikon-f-mount/
http://www.thephoblographer.com/2014/03/24/canon-announces-m15p-cl-industrial-camera-with-monochrome-sensor-and-nikon-f-mount/

itd... ;)

1 kwietnia?

drdln
01-04-2014, 10:32
To akurat info sprzed tygodnia i jest to prawda. :)

gavin
01-04-2014, 10:34
1 kwietnia?

tu masz -> http://www.optyczne.pl/6859-news-Oprogramowanie_Nikon_Hacker_do_lustrzanek_Nikon.ht ml

Witek.K
01-04-2014, 10:51
tu masz -> http://www.optyczne.pl/6859-news-Oprogramowanie_Nikon_Hacker_do_lustrzanek_Nikon.ht ml

Ale co?

shaolin
01-04-2014, 11:21
Witek ja sie nie bawie w pierwsze kwietnie, ani w dziesiate nawet ;) to prawda, ale ja tez nie wiem co to ma wspolnego z linkiem od gavina ;)

Witek.K
01-04-2014, 11:31
Witek ja sie nie bawie w pierwsze kwietnie, ani w dziesiate nawet ;) to prawda, ale ja tez nie wiem co to ma wspolnego z linkiem od gavina ;)

OK, juz sie dowiedzialem, ze to fakty. Nadal nie wiem (moj angielski to basic a chinskiego dopiero sie ucze ;)) do czego ma sluzyc ten szkaradny mutant i jakimi przeslankami kierowali sie tak uzdolnieni tworcy. :)

shaolin
01-04-2014, 11:41
Tam nie bylo nic po chinsku, co najwyzej po japonsku :mrgreen: Matryca monochromatyczna, wysokiej rozdzielczosci (o ile 15mpx w dzisiejszych czasach to duzo - pewnie duzo na tym rynku), z duzym DR i malym szumem, zastosowania typowo industrialne (wspomaganie inspekcji przy kontroli jakosci robot precyzyjnych).

Witek.K
01-04-2014, 12:51
Tam nie bylo nic po chinsku, co najwyzej po japonsku :mrgreen:

Mowie przeciez, ze dopiero zaczynam z chinskim, a za japonski sie jeszcze nie wzialem :)



Matryca monochromatyczna, wysokiej rozdzielczosci (o ile 15mpx w dzisiejszych czasach to duzo - pewnie duzo na tym rynku), z duzym DR i malym szumem, zastosowania typowo industrialne (wspomaganie inspekcji przy kontroli jakosci robot precyzyjnych).

To wszystko jasne, ale dlaczego z bagnetem Nikona?

shaolin
01-04-2014, 13:10
A to juz pytanie do Canona...

puch24
01-04-2014, 13:25
Może z powód elektryczne sterowanie przysłoną w EOS/EF?

Kolekcjoner
01-04-2014, 13:56
OK, juz sie dowiedzialem, ze to fakty. Nadal nie wiem (moj angielski to basic a chinskiego dopiero sie ucze ;)) do czego ma sluzyc ten szkaradny mutant i jakimi przeslankami kierowali sie tak uzdolnieni tworcy. :)
Nowy rynek dla Canona. Ogromny, miliardowy i rozwojowy rynek przmysłowych kamer dozoru i imspekcji produkcji.



To wszystko jasne, ale dlaczego z bagnetem Nikona?

Dlatego że na tym rynku jest to powszechnie używana optyka i to często wiekowa manualna.

Franek_
01-04-2014, 14:32
To jest multisystemowa odpowiedz Canona i Nikona na Leike MM.