Zobacz pełną wersję : Canon z bagnetem Nikona
http://cweb.canon.jp/newsrelease/2014-03/pr-m15pcl.html
http://fstoppers.com/canon-confuses-us-all-with-the-announcement-of-the-m15p-cl
http://petapixel.com/2014/03/24/canons-m15p-cl-offers-monochrome-sensor-nikon-f-mount/
http://www.thephoblographer.com/2014/03/24/canon-announces-m15p-cl-industrial-camera-with-monochrome-sensor-and-nikon-f-mount/
itd... ;)
http://cweb.canon.jp/newsrelease/2014-03/pr-m15pcl.html
http://fstoppers.com/canon-confuses-us-all-with-the-announcement-of-the-m15p-cl
http://petapixel.com/2014/03/24/canons-m15p-cl-offers-monochrome-sensor-nikon-f-mount/
http://www.thephoblographer.com/2014/03/24/canon-announces-m15p-cl-industrial-camera-with-monochrome-sensor-and-nikon-f-mount/
itd... ;)
1 kwietnia?
To akurat info sprzed tygodnia i jest to prawda. :)
1 kwietnia?
tu masz -> http://www.optyczne.pl/6859-news-Oprogramowanie_Nikon_Hacker_do_lustrzanek_Nikon.ht ml
tu masz -> http://www.optyczne.pl/6859-news-Oprogramowanie_Nikon_Hacker_do_lustrzanek_Nikon.ht ml
Ale co?
Witek ja sie nie bawie w pierwsze kwietnie, ani w dziesiate nawet ;) to prawda, ale ja tez nie wiem co to ma wspolnego z linkiem od gavina ;)
Witek ja sie nie bawie w pierwsze kwietnie, ani w dziesiate nawet ;) to prawda, ale ja tez nie wiem co to ma wspolnego z linkiem od gavina ;)
OK, juz sie dowiedzialem, ze to fakty. Nadal nie wiem (moj angielski to basic a chinskiego dopiero sie ucze ;)) do czego ma sluzyc ten szkaradny mutant i jakimi przeslankami kierowali sie tak uzdolnieni tworcy. :)
Tam nie bylo nic po chinsku, co najwyzej po japonsku :mrgreen: Matryca monochromatyczna, wysokiej rozdzielczosci (o ile 15mpx w dzisiejszych czasach to duzo - pewnie duzo na tym rynku), z duzym DR i malym szumem, zastosowania typowo industrialne (wspomaganie inspekcji przy kontroli jakosci robot precyzyjnych).
Tam nie bylo nic po chinsku, co najwyzej po japonsku :mrgreen:
Mowie przeciez, ze dopiero zaczynam z chinskim, a za japonski sie jeszcze nie wzialem :)
Matryca monochromatyczna, wysokiej rozdzielczosci (o ile 15mpx w dzisiejszych czasach to duzo - pewnie duzo na tym rynku), z duzym DR i malym szumem, zastosowania typowo industrialne (wspomaganie inspekcji przy kontroli jakosci robot precyzyjnych).
To wszystko jasne, ale dlaczego z bagnetem Nikona?
A to juz pytanie do Canona...
Może z powód elektryczne sterowanie przysłoną w EOS/EF?
Kolekcjoner
01-04-2014, 13:56
OK, juz sie dowiedzialem, ze to fakty. Nadal nie wiem (moj angielski to basic a chinskiego dopiero sie ucze ;)) do czego ma sluzyc ten szkaradny mutant i jakimi przeslankami kierowali sie tak uzdolnieni tworcy. :)
Nowy rynek dla Canona. Ogromny, miliardowy i rozwojowy rynek przmysłowych kamer dozoru i imspekcji produkcji.
To wszystko jasne, ale dlaczego z bagnetem Nikona?
Dlatego że na tym rynku jest to powszechnie używana optyka i to często wiekowa manualna.
To jest multisystemowa odpowiedz Canona i Nikona na Leike MM.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.