Zobacz pełną wersję : Zakopane, herbata bez pradu
robin102
27-03-2014, 13:02
Moze ktos ma chec na herbate w Zakopcu w weekend.?
A gdzie Cię tam niesie? :) Piękne Podlasie Ci się znudziło?
Lena&TheShadow
27-03-2014, 14:19
Spoko, zabierzesz mnie z Warszawy po drodze?
sokolnik
27-03-2014, 15:04
on już tam jest :) i szuka znajomych :)
robin102
27-03-2014, 19:07
Spoko, zabierzesz mnie z Warszawy po drodze?
Chetnie, chetnie :) ale ja juz tu od tygdnia ze szpitalnego okna na Giewont lukam. Bym sie wyrwal na miasto na herbate bez pradu, albo jakas dobra pizze.
Kolekcjoner
28-03-2014, 07:03
Chetnie, chetnie :) ale ja juz tu od tygdnia ze szpitalnego okna na Giewont lukam.
Mam nadzieję że to nic poważnego.
Jeśli tylko czas mi pozwoli to chętnie bym się spotkał - oczywiście jeśli nie przeszkadza Ci kolor paska :lol:.
Jak coś to pisz na PW 8-).
ale ja juz tu od tygdnia ze szpitalnego okna na Giewont lukam.
No co to się porobiło :O Zdrowia życzę i wracaj szybko tu do nas.
Swoją drogą co to ciekawe, śledziki jadą się leczyć do Zakopca a my do śledzików jeździmy ;)
robin102
28-03-2014, 15:00
W Zakopcu jest chyba najlepsza klinika ortopedyczna w Polandzie. No niestety noszenie torby fotograficznej daje w kosc. Nie bez powodu uzywam dwoch staleczek, co by lzej bylo.
Ja będę prawdopodobnie 11 kwietnia, ale mam nadzieję, że Cię do tego czasu już wypuszczą :)
robin102
28-03-2014, 18:16
Juz bede naprawiny, po wymianie migafffki i dekielka. Dzieki
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.