PDA

Zobacz pełną wersję : FVF 2014 - ktoś się wybiera jutro z Warszawy?



mini21
26-03-2014, 15:59
Witam serdecznie.

Czy ktoś wybiera się jutro z Warszawy do Łodzi na Targi?

Właśnie dowiedziałem się, że osoba z którą miałem się zabrać jest niedysponowana, ale może ktoś ma miejsce w aucie i w zamian za partycypację w kosztach zechciała by mnie zabrać ze sobą ;)?

miron19j
26-03-2014, 16:13
zawsze można pociągiem.
W zeszłym roku tak jechałem i sobie chwalę. W tym nie jadę, szkoda mi czasu.

sokolnik
26-03-2014, 16:23
Ja planuje się wybrac w sb z warszawy ale nie wiem czy mi się uda.

mini21
27-03-2014, 11:57
heh, a ja właśnie "z Łodzi" wróciłem.... :D
A dokładniej rzecz biorąc, nie wyjechałem z Warszawy, bo koledze, który zechciał mnie zabrać zaczął "krzaczyć" się samochód (ach ta elektronika...).
Drugie podejście nie udane, może do trzech razy sztuka...

PiterM
27-03-2014, 15:06
Swoją drogą, nie wiem czy źle patrzę na stronę targową, ale... nie ma w tym roku Nikona, Olympusa, Panasonica, FujiFilm ani Sigmy też. Jest Canon (pewnie jak zazwyczaj jako stoisko partnerskie ze swoim delaerem, ale nie wiem) oraz Sony. DWÓCH producentów sprzętu??? I to się nazywa TARGI FOTO VIDEO? Kilka lat temu była nawet Leica, że nie wspomnę o Sigmie. Za rok zostanie samo Sony, a w 2016 będą to już "targi producentów ramek i albumów", bo w zeszłym roku to stanowiło 50% wystawców. Jaki jest sens jechać na tak wspaniałe targi foto? Chyba, żeby pomacać A7R od Sony, ale to pewnie można i w każdym Sony Center ;)

coach_lodz
27-03-2014, 15:17
Ja zajrzę, jak co roku... ale daleko nie mam...

mini21
28-03-2014, 11:55
Mi najbardziej szkoda warsztatów z Color management'u, bo chciałem się w tej tematyce trochę doedukować, a prowadzić je miało przynajmniej dwie osoby, które są ekspertami w tej kategorii.

Może jeszcze ktoś jutro się wybiera?

zbig1972
28-03-2014, 23:09
Swoją drogą, nie wiem czy źle patrzę na stronę targową, ale... nie ma w tym roku Nikona,

A właśnie że jest. Stoisko ma 2 metry szerokości i 40 centymetrów głębokości (tyle zajmuje gablotka drewniana na sprzęt. Tak, tak. Nie pomyliłem się). Ma jednego reprezentanta w czarnej koszulce firmowej z żółtymi stopami. Wypożycza aparaciki i obiektywy na dowód osobisty. Tryska humorem i jest bardzo dumny ze swojego "stoiska"
Aż żałuje że nie zrobiłem fotki stoiska NIKONA.

deep
29-03-2014, 00:26
Ja zrobiłem :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t31.0-8/919539_761720383845713_589267224_o.jpg)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.761587623858989.1073741829.717413561609729&type=1

mini21
29-03-2014, 00:35
Wow!
Nikon Rulez!

Fatman
29-03-2014, 00:36
Ten reprezentant Nikona w czarnej koszulce, to Pan Marek Dziedzic i muszę szczerze przyznać, że dawno nie spotkałem tak sympatycznej osoby. Wyjątkowo przyjemnie się z nim rozmawiało nie tylko na Nikonowe tematy.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/1504/vw1p.jpg)

PiterM
29-03-2014, 14:24
No stoisko (vel "szafka") Nikona na poziomie, L O L !!!

Fatman
29-03-2014, 18:30
Zdecydowanie wolę takie stoisko Nikona niż te, które były w latach ubiegłych. Bo nie liczy się wielkość (wypas) tego stoiska, tylko jego obsługa, a w tym przypadku była na najwyższym poziomie. Gdyby w Nikonie pracowało więcej takich ludzi jak Pan Marek, to firma by miała z 2 razy większe obroty :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img21.imageshack.us/img21/3999/vx9e.jpg)

deep
29-03-2014, 18:34
To prawda, Pan Marek był tak miły że w pewnej chwili myślałem, że jednak dostanę w gratisie tego D4s :)
Jeśli chodzi o nikona to pełne zaskoczenie, wreszcie było bez ściemniania i udawania że nic nie wiedzą, nie słyszeli itd. wiecie co mam na myśli :)

PiterM
30-03-2014, 21:19
Z całym szachnkiem, ale takich "Panów Marków" (znających i fotografię, i prezentowany sprzęt) powinno być conajmniej ze trzech. Mówimy o znanych targach w trzecim mieście dużego kraju, w którym focenie jest jednak popularnym zajęciem popularnym...