PDA

Zobacz pełną wersję : Witam, potrzebuje porady



Ladny1987
26-03-2014, 14:03
Witam, jestem kompletnym laikiem i prosił bym o pomoc przy kupnie sprzętu amatorskiego która z opcji wg was jest rozsądniejsza dla całkowitego początkującego:

1. http://allegro.pl/nikon-d5200-18-105-vr-zestaw-expert-hit-i4070413947.html

2. http://allegro.pl/nikon-d5100-18-105-vr-zestaw-expert-hit-i4070413904.html

3. http://allegro.pl/nikon-d3200-18-105-vr-zestaw-professional-hit-i4070413760.html

Temat był wiele razy poruszany na forum i już się całkowicie zamotałem :)

dax1990
26-03-2014, 14:10
Zakup D5100 jest optymalnym wyborem według mnie. Do tego N 18-105VR. Kartę polecam firmy Sandisk.

Moim zdaniem nie warto też pchać się w takie zestawy, tylko samemu skompletować w zależności czego potrzebujesz.

Pozdrawiam

zgera
26-03-2014, 14:11
Za poprzednikiem, kup D5100 na początek z N18-105.