KubaMOVA
26-03-2014, 10:09
Witam,
Nie wiem czy ten post powinien być tutaj czy w 'Sprzęt video" ale pytanie mam o filtr więc zostałem tutaj. Niedawno stałem się posiadaczem D3100. Podczas filmowania mam problem z natężeniem światła. Szczególnie podczas ruchu obraz raz jest mocno rozświetlony a niekiedy przyciemniony i bardzo rzuca się to w oczy. Czy jakiś filtr jest w stanie rozwiązać ten problem? Czytałem, że jeśli chodzi o filmowanie to ten Nikon jest w pełni automatyczny.
Nie wiem czy ten post powinien być tutaj czy w 'Sprzęt video" ale pytanie mam o filtr więc zostałem tutaj. Niedawno stałem się posiadaczem D3100. Podczas filmowania mam problem z natężeniem światła. Szczególnie podczas ruchu obraz raz jest mocno rozświetlony a niekiedy przyciemniony i bardzo rzuca się to w oczy. Czy jakiś filtr jest w stanie rozwiązać ten problem? Czytałem, że jeśli chodzi o filmowanie to ten Nikon jest w pełni automatyczny.