PDA

Zobacz pełną wersję : W-wa, pozostawienie samochodu na/przy lotnisku



zbyszekD7000
25-03-2014, 22:36
Witam, może ktoś podpowiedzieć jakie są możliwości i ewentualnie ceny pozostawienia na dłużej samochodu w W-wie na lotnisku albo gdzieś niedaleko lotniska z możliwością dojazdu do lotniska.

Slon
25-03-2014, 22:42
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=155634
Ostatecznie skorzystałem z tego parkingu: http://www.parkinglotniskowy.pl/ Wszystko ok, polecam

zbyszekD7000
27-03-2014, 17:41
Dzięki, widzę że jest parę propozycji, niektóre już nieaktualne, ceny też znacznie wyższe.

Mam jeszcze pytanie dodatkowe do tych co śmigają samochodami pomiędzy Śląskiem a W-wą, jak obecnie wygląda przejazd na tej trasie samochodem, czy są jakieś utrudnienia czy objazdy ?
Pytam bo całe wieki nie byłem w Stolycy ;-)

maciey75
27-03-2014, 19:23
Najbardziej aktualne dane znajdziesz na: http://mapa.targeo.pl/?mv=findroute

zbyszekD7000
27-03-2014, 21:04
Dzięki, a podzieli się ktoś własnymi doświadczeniami ?

Coś mi ten podany link nie działa prawidłowo, jutro zobaczę na stacjonarnym - może będzie lepiej :-)

Slon
27-03-2014, 22:26
Jest ok

jarmer
28-03-2014, 09:17
Od Częstochowy jest OK, dalej nie byłem. Z Krakowa na Warszawę jechałem 2 tygodnie temu też nie ma problemu.
Tu masz wykaz robót http://www.gddkia.gov.pl/pl/10/serwis-dla-kierowcow

zbyszekD7000
28-03-2014, 13:49
Dzięki