Mekano
24-03-2014, 18:28
Wypadla mi rodzinna impreza w kosciele, wezme Nexa i 16mm powinien sobie poradzic, ma dobre uzywane iso,
ale moze jeszcze da rade RX100? I powiedzcie czy warto wziac d90+35 1.8? (bez dodatkowej lampy) czy juz nie ma sensu brac d90 i sobie darowac? Powiecie co wedlug was najlepiej by sie spisalo? Nex + 16mm / d90 i 35 1.8 czy moze rx100? Bedzie to taki mix video+zdjecia, moja dzialka to nie sa koscioly, dlatego waham sie troche nad tym d90.. bo to jednak juz stary sprzet i w stosunku do Nex-a wedlug mnie slabiej sobie radzi w ciemnych pomieszczeniach. i tak przyszedl mi do glowy jeszcze ten rx100? czy sobie go tez darowac?
ale moze jeszcze da rade RX100? I powiedzcie czy warto wziac d90+35 1.8? (bez dodatkowej lampy) czy juz nie ma sensu brac d90 i sobie darowac? Powiecie co wedlug was najlepiej by sie spisalo? Nex + 16mm / d90 i 35 1.8 czy moze rx100? Bedzie to taki mix video+zdjecia, moja dzialka to nie sa koscioly, dlatego waham sie troche nad tym d90.. bo to jednak juz stary sprzet i w stosunku do Nex-a wedlug mnie slabiej sobie radzi w ciemnych pomieszczeniach. i tak przyszedl mi do glowy jeszcze ten rx100? czy sobie go tez darowac?