Zobacz pełną wersję : Jest na forum nauczycyiel niemieckiego i francuskiego?
foto4deg
24-03-2014, 13:50
Jak wyżej :) Pracuje ktoś w tym zawodzie?
Szukam książek+ćwiczeń do samodzielnej nauki i o ile z francuskim raczej nie będzie problemu, to nie wiem, co wybrać do niemieckiego. Poziom średnio-zaawansowany (pozostaje kwestia przypomnienia tego, co było w liceum i na studiach).
.:Gerard:.
24-03-2014, 14:01
Deutsch (http://www.klett-langenscheidt.de/Deutsch_als_Fremdsprache/Fuer_Erwachsene/Berliner_Platz_Neu/Lernen/Online_und_Digital/Online-uebungen/10254)
foto4deg
24-03-2014, 14:22
Deutsch (http://www.klett-langenscheidt.de/Deutsch_als_Fremdsprache/Fuer_Erwachsene/Berliner_Platz_Neu/Lernen/Online_und_Digital/Online-uebungen/10254)
Ja jestem wzrokowcem, wolę pisać w ćwiczeniach i czytać z normalnej książki, ale mimo wszystko dzięki, przyda się do powtórki :)
Jak uczyłem się nazistowskiego, to korzystałem z Themen, a wcześniej z Lernziel Deutsch - teraz są Themen aktuell, jeśli niczego nie popsuli verfluchte Grammatik powinna tam być podana strawnie ;)
.:Gerard:.
24-03-2014, 14:44
Ja jestem wzrokowcem, wolę pisać w ćwiczeniach i czytać z normalnej książki, ale mimo wszystko dzięki, przyda się do powtórki :)
Prosze :wink:
Mozna tez zamówić książki (http://www.klett-langenscheidt.de/Deutsch_als_Fremdsprache/Fuer_Erwachsene/Berliner_Platz_Neu/uebersicht/Komponenten/10098?tlist_page=1#module_lists_komponentenliste_-1) np Berliner Platz 4 do powtórki :wink:
Pozdrawiam.
foto4deg
24-03-2014, 14:56
Danke schön :)
Gerard a taką interaktywną stronę do franka kojarzysz?
.:Gerard:.
24-03-2014, 15:05
Danke schön :)
Gerard a taką interaktywną stronę do franka kojarzysz?
No niestety,
z francuskiego to ja tylko po francusku :wink::grin:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.