PDA

Zobacz pełną wersję : Jest na forum nauczycyiel niemieckiego i francuskiego?



foto4deg
24-03-2014, 13:50
Jak wyżej :) Pracuje ktoś w tym zawodzie?
Szukam książek+ćwiczeń do samodzielnej nauki i o ile z francuskim raczej nie będzie problemu, to nie wiem, co wybrać do niemieckiego. Poziom średnio-zaawansowany (pozostaje kwestia przypomnienia tego, co było w liceum i na studiach).

.:Gerard:.
24-03-2014, 14:01
Deutsch (http://www.klett-langenscheidt.de/Deutsch_als_Fremdsprache/Fuer_Erwachsene/Berliner_Platz_Neu/Lernen/Online_und_Digital/Online-uebungen/10254)

foto4deg
24-03-2014, 14:22
Deutsch (http://www.klett-langenscheidt.de/Deutsch_als_Fremdsprache/Fuer_Erwachsene/Berliner_Platz_Neu/Lernen/Online_und_Digital/Online-uebungen/10254)

Ja jestem wzrokowcem, wolę pisać w ćwiczeniach i czytać z normalnej książki, ale mimo wszystko dzięki, przyda się do powtórki :)

Czornyj
24-03-2014, 14:32
Jak uczyłem się nazistowskiego, to korzystałem z Themen, a wcześniej z Lernziel Deutsch - teraz są Themen aktuell, jeśli niczego nie popsuli verfluchte Grammatik powinna tam być podana strawnie ;)

.:Gerard:.
24-03-2014, 14:44
Ja jestem wzrokowcem, wolę pisać w ćwiczeniach i czytać z normalnej książki, ale mimo wszystko dzięki, przyda się do powtórki :)

Prosze :wink:

Mozna tez zamówić książki (http://www.klett-langenscheidt.de/Deutsch_als_Fremdsprache/Fuer_Erwachsene/Berliner_Platz_Neu/uebersicht/Komponenten/10098?tlist_page=1#module_lists_komponentenliste_-1) np Berliner Platz 4 do powtórki :wink:

Pozdrawiam.

foto4deg
24-03-2014, 14:56
Danke schön :)

Gerard a taką interaktywną stronę do franka kojarzysz?

.:Gerard:.
24-03-2014, 15:05
Danke schön :)

Gerard a taką interaktywną stronę do franka kojarzysz?

No niestety,
z francuskiego to ja tylko po francusku :wink::grin: