adalbert
24-03-2014, 11:54
Konkretnie model - AUTO METER IVf... wyjęty po dłuższym czasie z szuflady... i tu ZONK :(
Opis usterki:
normalnie się włącza
można zmieniać wartość ISO, FNo/EV, czas, tryby pracy
Niestety to wszystko - jakakolwiek próba pomiaru (Ambient/Non cord/cord) kończy się wyświetleniem znaczka "O" czyli prześwietlenia i literki "E"
....
zmieniałem baterię, czyściłem styki... zero efektu
Uszkodzona kopułka?
Ktoś się z czymś takim spotkał?
Jakieś sugestie?
Namiary na serwis foto, który się podejmie naprawy?
Opis usterki:
normalnie się włącza
można zmieniać wartość ISO, FNo/EV, czas, tryby pracy
Niestety to wszystko - jakakolwiek próba pomiaru (Ambient/Non cord/cord) kończy się wyświetleniem znaczka "O" czyli prześwietlenia i literki "E"
....
zmieniałem baterię, czyściłem styki... zero efektu
Uszkodzona kopułka?
Ktoś się z czymś takim spotkał?
Jakieś sugestie?
Namiary na serwis foto, który się podejmie naprawy?