PDA

Zobacz pełną wersję : Szelki do mocowania 2 sztuk aparatów



majora
21-03-2014, 21:36
Chciałem się dowiedzieć jak wygląda używanie takich szelek do mocowanie dwóch sztuk aparatów. Czy jest to wygodne , czy jest to bezpieczne (czy komuś się nie urwał jakiś zaczep i wiadomo co po tym..)

popi
21-03-2014, 22:31
http://blackrapid.pl/paski-i-szelki-szelki-reporterskie-blackrapid-double-o_l_183_466.html

Bardzo wygodne rozwiązanie; musisz tylko uważać na obiektyw/-y podczas kucania.

FHR
21-03-2014, 22:34
http://blackrapid.pl/paski-i-szelki-szelki-reporterskie-blackrapid-double-o_l_183_466.html

Bardzo wygodne rozwiązanie.

Tylko cena tego czegoś to jakieś nieporozumienie :???:

popi
21-03-2014, 22:53
http://www.reporterstrap.com/dual-rs-0449666884089-0425479978870/

"Profi" w zupełności wystarczy.

Lena&TheShadow
21-03-2014, 23:23
Cena nadal z kosmosu.

popi
21-03-2014, 23:38
Na tańszej "uprzęży" (http://allegro.pl/uchwyt-szybkiego-mocowania-na-pas-fotograficzny-i4054350310.html) powiesiłbym już tylko smartfona ;)

traverso
22-03-2014, 10:51
No właśnie, zawsze można kupić coś taniej, ale wtedy ryzykujesz bezpieczeństwo swojego aparatu. Ja posiadam BlackRapid, co prawda pojedynczy, i jestem w pełni zadowolona, mimo, że nie było to tanie. Pozdrawiam :)

MaciekW
25-03-2014, 16:16
Holdfast Moneymaker to dopiero jest drogi ;)

hydrax
25-03-2014, 16:16
ja kupiłem: PODWÓJNY PASEK REPORTERSKI DOUBLE QUICK STRAP za 69zł ( http://allegro.pl/podwojny-pasek-reporterski-double-quick-strap-i4083013942.html ) i póki co jestem bardzo zadowolony. Rewelacyjny dostęp do body, dosyć szybka możliwość odpięcia body.
Porównaj to z wersją za 150 czy nawet 300 zł znanego producenta i nie zobaczysz różnicy.

MaciekW
25-03-2014, 16:51
Jaaasne ;)

Lena&TheShadow
25-03-2014, 18:13
Aby było śmieszniej to ten za 69zł jest właśnie najlepszy :D

PanAmeba
12-05-2014, 13:13
Niedawno kupiłem sobie szelki i mam jeden dylemat... Czy możliwe jest przypadkowe wypięcie się obiektywu? Np. w sytuacji, gdy kucając pasek od spodni wciska guzik blokady bagnetu, a obiektyw ocierający o ubranie wyskakuje z korpusu. Wiem, to zdecydowanie pesymistyczna wizja świata, ale czy uważacie coś takiego za możliwe?

MasterKzaM
12-05-2014, 13:33
Nie ma takiej opcji wg mnie. Przycisk blokady banetu trzeba wcisnąć do samego konca aby zwolił blokadę.

Doczu
14-05-2014, 21:49
Chciałem się dowiedzieć jak wygląda używanie takich szelek do mocowanie dwóch sztuk aparatów. Czy jest to wygodne , czy jest to bezpieczne (czy komuś się nie urwał jakiś zaczep i wiadomo co po tym..)
A może coś takiego ?
http://www.optyczne.pl/6445-news-PeakDesign_Capture_v2_Standard_dost%C4%99pny_w_Cyf rowe.pl.html
IMo bardziej praktyczne bo mozna umieścić na pasku, na szelce plecaka itp.
No i tańsze jednak od Pro szelek :)