PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwany grafik (2+3D)



ku6i
19-03-2014, 11:46
Szukam grafika, który będzie w stanie przygotować grafikę zgodnie z podaną koncepcją. Brak alergii na słowo "3D" wymagany.

stock
19-03-2014, 11:57
http://cg-illusion.com/

Kolega robi w temacie od wielu lat...

sailor
19-03-2014, 19:41
stock .. qrna gdzies byl z tym kolega jak szukalem grafika do projektu? :P

stock
19-03-2014, 20:31
a co ? coś nie bardzo sobie Paweł radzi ? :)

sailor
19-03-2014, 20:47
a co ? coś nie bardzo sobie Paweł radzi ? :)

patrzac po folio radzi sobie znakomicie. musze zapisac kontakt.

ku6i
20-03-2014, 17:46
Stock, dzięki za linka, skontaktuję się. Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś namiar to chętnie przyjmę.