Michał Jędrak
18-03-2014, 20:32
No i mam takich co się uparli, że chcą mieć portret i sylwetkę na jednolitym tle, ale za żadne skarby nie chcą do mnie się wybrać. Ja posiadam tła (2.8m) ale nie posiadam tego takiego fajnego chińskiego kompletu, czyli dwa statywy plus poprzeczny badyl do wieszania tła. Czy ktoś może mnie poratować? Odebrałbym w czwartek i oddał w piątek.
W ramach podziękowania może być całus w policzek, romantyczny klaps w pupę, bombonierka, wino albo jakaś very drobna kasa. Tylko jedna opcja do wyboru :-)
Będę bardzo wdzięczny. Mieszkam w Starej Miłosnej, ale wiadomo, że dojadę wszędzie w Wawie i okolicach. Thanx.
W ramach podziękowania może być całus w policzek, romantyczny klaps w pupę, bombonierka, wino albo jakaś very drobna kasa. Tylko jedna opcja do wyboru :-)
Będę bardzo wdzięczny. Mieszkam w Starej Miłosnej, ale wiadomo, że dojadę wszędzie w Wawie i okolicach. Thanx.