PDA

Zobacz pełną wersję : Gigapanorama nowego WTC



foto4deg
15-03-2014, 01:27
http://time.com/world-trade-center/#a-view-reborn

SerU
19-03-2014, 02:07
Mocna rzecz :) Jako dodatek koniecznie trzeba zobaczyć filmik "The Making Of..."

nikontyna
19-03-2014, 08:56
Ja to najbardziej podziwiam tych robotników na wysokościach...

shaolin
19-03-2014, 08:58
Nic specjalnego i slabo zrobione bo jakis slupek zaslania czesc widoku :razz: W tytule watku brakuje 'z' (czyt. Gigapanorama z nowego WTC) ;)