Zobacz pełną wersję : Street Dogs Of Poland
Hej,
Wszystkich, których interesuje tematyka fotografii ulicznej i mają konto na FB zapraszam do członkowstwa w grupie. Zaproszenie nie jest w żadnym stopniu komercyjne, a jedynie ma na celu propagowanie tej fajnej dziedziny fotografii.
Grupa:
https://www.facebook.com/groups/185448788331858/
Zapraszam również do podziwiania najlepszych prac dnia i tygodnia w galerii
https://www.facebook.com/streetdogsofpoland
Grupa się dość mocno rozrasta i naprawdę jest co pooglądać
Zapraszam i pozdrawiam
Paweł
superlama
07-03-2014, 13:07
Podoba mi się ten pomysł, właśnie dołączyłem:)
Obejrzane z przyjemnością :)
Czy juz wszystko musi sie dziac na fejsbuku? :cry:
Super :)
Właśnie dołączyłem. Cieszę się, że takie coś powstało :D
Czy juz wszystko musi sie dziac na fejsbuku? :cry:
Noo niestety :/
Zrobienie gr na fb wychodzi szybciej niż postawienie powiedzmy strony w wordpressie :(
Czy juz wszystko musi sie dziac na fejsbuku? :cry:
Widze, ze nie jestem jedyny ...
Boryszuk
07-03-2014, 13:34
Czy juz wszystko musi sie dziac na fejsbuku? :cry:
Widze, ze nie jestem jedyny ...
Załóżcie sobie grupę na fb :-P
sokolnik
07-03-2014, 14:12
grupa na FB niecierpiąca FB :)
grupa na FB niecierpiąca FB :)
To by miało prawo bytu :D
;) pisałem, że to do tych, którzy FB mają, choć znam kilka osób, które zarejestrowały się na FB, żeby do grupy dołączyć. ;) aleja nikogo nie zmuszam hehe
Rafał_Sz
07-03-2014, 17:50
To by miało prawo bytu :D
Proszę: :)
https://www.facebook.com/groups/1504807219746316/
superlama
07-03-2014, 22:56
Proszę: :)
https://www.facebook.com/groups/1504807219746316/
No nie mogłem przejść obojętnie, grupa rośnie w siłę;)
Proszę: :)
https://www.facebook.com/groups/1504807219746316/
MISTRZ! :D
najlepszy post z zuckenbergiem :D
zapraszam do oglądnięcia mini podsumowania za pierwszy kwartał 2014 ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Igrjzsj-REc
Widze, ze nie jestem jedyny ...
Całe szczęście...
Szkoda, że wszystko dziś kręci się wokół FB.
Jak by kiedyś powstał chociażby blog na wordpress, daj znać w tym temacie ;)
broń Boże... zdjęcia robimy na ulicy...
A ja nienawidzę fejsbuka ale lubię Street Dogs of Poland. I jak tu żyć, jak żyć ....
niedługo będziemy wydawali kwartalnik ;)
A to świetne info, zupełnie inaczej będzie można oglądać foty. Oglądanie dobrych zdjęć na fejsie to profanacja fotografii. Trzymam kciuki !
Żeby oglądać tę prezentację The Best nie trzeba mieć fejsbuka.
Proszę: :)
https://www.facebook.com/groups/1504807219746316/
Żeby obejrzeć, trzeba się zarejestrować. Ja proponuję stworzyć na FB grupę ludzi nieposiadających konta na FB...
Polecam kolejną już odsłonę wyróżnionych zdjęć w Grupie
https://www.youtube.com/watch?v=yTnmr3m4-lI&list=UUiTYIuj3zcD6-13N2ByGPFA
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.