PDA

Zobacz pełną wersję : Street Dogs Of Poland



pgaik
07-03-2014, 13:03
Hej,
Wszystkich, których interesuje tematyka fotografii ulicznej i mają konto na FB zapraszam do członkowstwa w grupie. Zaproszenie nie jest w żadnym stopniu komercyjne, a jedynie ma na celu propagowanie tej fajnej dziedziny fotografii.
Grupa:
https://www.facebook.com/groups/185448788331858/

Zapraszam również do podziwiania najlepszych prac dnia i tygodnia w galerii
https://www.facebook.com/streetdogsofpoland

Grupa się dość mocno rozrasta i naprawdę jest co pooglądać
Zapraszam i pozdrawiam
Paweł

superlama
07-03-2014, 13:07
Podoba mi się ten pomysł, właśnie dołączyłem:)

zako
07-03-2014, 13:08
Obejrzane z przyjemnością :)

pgaik
07-03-2014, 13:09
cieszę się ;)

shaolin
07-03-2014, 13:21
Czy juz wszystko musi sie dziac na fejsbuku? :cry:

Dyziek
07-03-2014, 13:22
No i jestem:)

zolton
07-03-2014, 13:25
Super :)
Właśnie dołączyłem. Cieszę się, że takie coś powstało :D


Czy juz wszystko musi sie dziac na fejsbuku? :cry:

Noo niestety :/
Zrobienie gr na fb wychodzi szybciej niż postawienie powiedzmy strony w wordpressie :(

6868
07-03-2014, 13:33
Czy juz wszystko musi sie dziac na fejsbuku? :cry:
Widze, ze nie jestem jedyny ...

Boryszuk
07-03-2014, 13:34
Czy juz wszystko musi sie dziac na fejsbuku? :cry:


Widze, ze nie jestem jedyny ...

Załóżcie sobie grupę na fb :-P

sokolnik
07-03-2014, 14:12
grupa na FB niecierpiąca FB :)

zolton
07-03-2014, 14:14
grupa na FB niecierpiąca FB :)

To by miało prawo bytu :D

pgaik
07-03-2014, 16:18
;) pisałem, że to do tych, którzy FB mają, choć znam kilka osób, które zarejestrowały się na FB, żeby do grupy dołączyć. ;) aleja nikogo nie zmuszam hehe

Rafał_Sz
07-03-2014, 17:50
To by miało prawo bytu :D
Proszę: :)

https://www.facebook.com/groups/1504807219746316/

superlama
07-03-2014, 22:56
Proszę: :)

https://www.facebook.com/groups/1504807219746316/
No nie mogłem przejść obojętnie, grupa rośnie w siłę;)

zolton
08-03-2014, 00:48
Proszę: :)

https://www.facebook.com/groups/1504807219746316/

MISTRZ! :D

najlepszy post z zuckenbergiem :D

pgaik
13-05-2014, 11:26
zapraszam do oglądnięcia mini podsumowania za pierwszy kwartał 2014 ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Igrjzsj-REc

Kurtz
13-05-2014, 11:33
Widze, ze nie jestem jedyny ...
Całe szczęście...
Szkoda, że wszystko dziś kręci się wokół FB.
Jak by kiedyś powstał chociażby blog na wordpress, daj znać w tym temacie ;)

pgaik
13-05-2014, 11:38
broń Boże... zdjęcia robimy na ulicy...

pit.
13-05-2014, 11:52
A ja nienawidzę fejsbuka ale lubię Street Dogs of Poland. I jak tu żyć, jak żyć ....

pgaik
13-05-2014, 11:53
niedługo będziemy wydawali kwartalnik ;)

pit.
13-05-2014, 13:30
A to świetne info, zupełnie inaczej będzie można oglądać foty. Oglądanie dobrych zdjęć na fejsie to profanacja fotografii. Trzymam kciuki !

pgaik
13-05-2014, 17:08
Żeby oglądać tę prezentację The Best nie trzeba mieć fejsbuka.

tekk
21-07-2014, 10:54
właśnie dołączyłam :}

!AGresT
21-07-2014, 12:28
Proszę: :)

https://www.facebook.com/groups/1504807219746316/

Żeby obejrzeć, trzeba się zarejestrować. Ja proponuję stworzyć na FB grupę ludzi nieposiadających konta na FB...

pgaik
19-08-2014, 10:04
Polecam kolejną już odsłonę wyróżnionych zdjęć w Grupie

https://www.youtube.com/watch?v=yTnmr3m4-lI&list=UUiTYIuj3zcD6-13N2ByGPFA