Zobacz pełną wersję : poszukuje kogoś zaufanego Warszawa-Wrocław
Ktoś kto jedzie w najbliższym czasie z warszawy do wrocławia - chodzi o transport szkła do TOP67
Skąd obawa przed skorzystaniem z kuriera?
W sobotę będą najprawdopodobniej w Łodzi ma wystawie Bartos'a.
przeciez za kuriera zaplacisz jakies 20zl. oplaca sie kogokolwiek z forum fatygowac?
OStatnio kurier dowiózł mi sprzęt w paczce z zewnątrz wyglądającej idealnie.
Nie wiem co ci kretyni wyrabiali ale sprzęt był uszkodzony
kwestia odpowiedniego zapakowania.
Zdziwiłbyś sie jak była zapakowana przesyłka...
Nie przyszło by mi do głowy tak zabezpieczyć sprzęt...
Kurier był jednak zdolniejszy
Dużo sprzętu kupiłem, dużo sprzętu sprzedałem, zawsze z pomocą firm kurierskich i jeszcze nigdy, odpukać, nie było żadnego problemu.
Powodzenia Marcinie.
Wiele razy miałem możliwość obserwować w różnych firmach kurierskich sortowanie paczek (wliczając Pocztę). Tam nikt się nie zastanawia co jest w środku. paczki latają po kilkanaście metrów, po czym lądują często na betonowej posadzce.
Dlatego koniecznie trzeba otwierać przesyłkę przy kurierze.
Jeżeli znajdziesz chętnego do pomocy, to zdecydowanie będzie to lepszy wybór niż kurier.
Fafniak a zdradziłbyś nazwę tej firmy?
velaskez
03-03-2014, 01:57
Przesyłką konduktorską puść :-P
Nieco upierdliwa metoda, ale chyba najszybsza z możliwych. I chyba rzeczywiści dość bezpieczna.
W sobotę będą najprawdopodobniej w Łodzi ma wystawie Bartos'a.
Jest prawdopodobne, że też będę, jakby co mogę zabrać.
Fafniak a zdradziłbyś nazwę tej firmy?
Chyba DPD
Jest prawdopodobne, że też będę, jakby co mogę zabrać.
W razie czego odezwę się ok?
Siur naturlisz. Jadę na 99% (znaczy na pewno z poprawką za wydarzenia losowe).
drhardware
04-03-2014, 10:03
A widzieliście kiedyś walizkę z endoskopem przebitą widłami od wózka na wylot? To tak a`propos jak firmu sortuja przesyłki.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.