PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuje kogoś zaufanego Warszawa-Wrocław



fafniak
02-03-2014, 21:55
Ktoś kto jedzie w najbliższym czasie z warszawy do wrocławia - chodzi o transport szkła do TOP67

FHR
03-03-2014, 00:00
Skąd obawa przed skorzystaniem z kuriera?

TOP67
03-03-2014, 00:11
W sobotę będą najprawdopodobniej w Łodzi ma wystawie Bartos'a.

HYPER
03-03-2014, 00:13
przeciez za kuriera zaplacisz jakies 20zl. oplaca sie kogokolwiek z forum fatygowac?

fafniak
03-03-2014, 00:38
OStatnio kurier dowiózł mi sprzęt w paczce z zewnątrz wyglądającej idealnie.
Nie wiem co ci kretyni wyrabiali ale sprzęt był uszkodzony

HYPER
03-03-2014, 00:40
kwestia odpowiedniego zapakowania.

fafniak
03-03-2014, 00:41
Zdziwiłbyś sie jak była zapakowana przesyłka...
Nie przyszło by mi do głowy tak zabezpieczyć sprzęt...
Kurier był jednak zdolniejszy

FHR
03-03-2014, 00:52
Dużo sprzętu kupiłem, dużo sprzętu sprzedałem, zawsze z pomocą firm kurierskich i jeszcze nigdy, odpukać, nie było żadnego problemu.
Powodzenia Marcinie.

Johny42
03-03-2014, 00:52
Wiele razy miałem możliwość obserwować w różnych firmach kurierskich sortowanie paczek (wliczając Pocztę). Tam nikt się nie zastanawia co jest w środku. paczki latają po kilkanaście metrów, po czym lądują często na betonowej posadzce.
Dlatego koniecznie trzeba otwierać przesyłkę przy kurierze.
Jeżeli znajdziesz chętnego do pomocy, to zdecydowanie będzie to lepszy wybór niż kurier.

zolton
03-03-2014, 00:59
Fafniak a zdradziłbyś nazwę tej firmy?

velaskez
03-03-2014, 01:57
Przesyłką konduktorską puść :-P

!AGresT
03-03-2014, 13:40
Nieco upierdliwa metoda, ale chyba najszybsza z możliwych. I chyba rzeczywiści dość bezpieczna.

!AGresT
03-03-2014, 13:41
W sobotę będą najprawdopodobniej w Łodzi ma wystawie Bartos'a.

Jest prawdopodobne, że też będę, jakby co mogę zabrać.

fafniak
04-03-2014, 09:30
Fafniak a zdradziłbyś nazwę tej firmy?
Chyba DPD


Jest prawdopodobne, że też będę, jakby co mogę zabrać.

W razie czego odezwę się ok?

!AGresT
04-03-2014, 10:00
Siur naturlisz. Jadę na 99% (znaczy na pewno z poprawką za wydarzenia losowe).

drhardware
04-03-2014, 10:03
A widzieliście kiedyś walizkę z endoskopem przebitą widłami od wózka na wylot? To tak a`propos jak firmu sortuja przesyłki.