PDA

Zobacz pełną wersję : Polska-Szkocja, Narodowy, pilna prosba!



hanibal
27-02-2014, 19:31
Witam

potrzebuje pożyczyć obiektyw na mecz Polska Szkocja w Warszawie.
odbieram osobiscie i oddaje po meczu.
zalezy mi na obiektywie w granicach 400mm - 500 mm najlepiej f2.8 f4 nie wiecej.

bardzo prosze o pomoc.

info prosze pisac u mnie na fb www.facebook.com/konradpaprocki lub www.facebook.com/kpaprocki

oczywiscie za oplata...
nie moge pożyczyć z jakiejs firmy bo depozyty mnie zabijaja...

Slon
27-02-2014, 20:18
Z czystej ciekawości - na co się akredytowaleś?

hanibal
27-02-2014, 22:20
staralem sie i dostalem

a Ty bedziesz na meczu ??
zapewne tak
milo bedzie poznac

phantomek
28-02-2014, 00:28
Z czystej ciekawości - na co się akredytowaleś?


Tez zauważyłeś szeroką listę turystyczną...?

hanibal
28-02-2014, 04:29
[QUOTE=phantomek;3325549]Tez zauważyłeś szeroką listę turystyczną...?[/


Spoko turysta jestem nie fotografem
Poczekam aż turysta przyjedzie do nas na mecze eliminacyjne ;))

sailor
28-02-2014, 13:22
Spoko turysta jestem nie fotografem
Poczekam aż turysta przyjedzie do nas na mecze eliminacyjne ;))

Konrad daj na luz ... polscy reporterzy musza zawsze ponarzekac. najlepiej by dla nich bylo jakby na stadion wpuszczali tylko 20 kolegow i ani jednej osoby wiecej, a juz nie daj boze z zagramanicy. rob swoje i nie daj sie traktowac z lokcia :)

hanibal
28-02-2014, 16:29
Konrad daj na luz ... polscy reporterzy musza zawsze ponarzekac. najlepiej by dla nich bylo jakby na stadion wpuszczali tylko 20 kolegow i ani jednej osoby wiecej, a juz nie daj boze z zagramanicy. rob swoje i nie daj sie traktowac z lokcia :)

Jest luz ;)) teraz czekam na obiektyw ;))

!AGresT
28-02-2014, 21:40
Z tym może być kłopot. To jednak w Polsce raczej rzadkie i drogie szkła. Może pomyśl o telekonwerterze 2x.

Aras
28-02-2014, 23:21
Oooo meczyk kopany jakiś :) A nasi grają? Bo u szwagierki w kiosku wzrosła sprzedaż żelu do włosów... :D

hanibal
01-03-2014, 01:37
Mam
300mm 2.8 ;))

!AGresT
01-03-2014, 08:53
Do tego jeszcze konwerterek 1,4 czy cóś.

sokolnik
01-03-2014, 09:36
Za taką akredytację się placi? Na jakich warunkach jest przyznawana? Za oddanie 20 zdjęć?
Ja będę na meczu ale jako kibic :-)