PDA

Zobacz pełną wersję : Reportaże i fotografowie robiący zdjęcia Leicą ;)



michasacuer
27-02-2014, 11:26
Witam, pomagam siostrze zrobić prezentację na niemiecki i mam do was prośbę, czy znacie jakichś znanych fotografów, którzy wykonują zdjęcia Leicą? I może jakieś linki do ich portfolio? Ogólnie łyknę każde info o leice, Pentaconie, Zeiss'ie itd ;D

Dzięki śliczne za pomoc

Pozdrawiam.

shaolin
27-02-2014, 11:34
Tu masz paru ziutkow:
http://www.l-camera-forum.com/leica-wiki.en/index.php/Exceptional_photographers_who_use_Leica_equipment:

...i ten zly pan. (http://www.mariuszjaniszewski.pl/) ;)

michasacuer
27-02-2014, 12:10
Tu masz paru ziutkow:
http://www.l-camera-forum.com/leica-wiki.en/index.php/Exceptional_photographers_who_use_Leica_equipment:

...i ten zly pan. (http://www.mariuszjaniszewski.pl/) ;)

Dzięki śliczne, właśnie chodziło mi o takie portfolia. Tak się zastanawiałem czy Salgado focił Leicą, teraz wiem że robi zdjęcia Pentaxem 645d, ale nic oprócz jego fejsa nie znalazłem niestety.

doktor
27-02-2014, 20:10
HCB, Robert Capa (zdjęcia z II Wojny Światowej były robione Contaxem), Leni Riefenstahl. Peter Frank Zdobił Leiką "The Americans" (Chyba IIIc z 50 Sonnarem), Garry Winogrand, W. Eugene Smith.

Władca Pixeli
27-02-2014, 20:49
http://www.magnumphotos.com/C.aspx?VP3=CMS3&VF=MAGO31_10_VForm&ERID=24KL53ZS6V

SligoDarek
02-03-2014, 21:59
Michal Warda - http://www.michalwarda.pl