Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w podłączeniu i ustawieniu Zooma H6



MichalakMariusz
26-02-2014, 20:51
Witam. Zakupiłem Zomma H6 i zastanawiam się jak najlepiej ustawić menu wewnętrzne do nagrań w kościele i podczas zabawy weselnej. Wiele czytam, ale kwestia dźwięku wcale nie jest łatwa, zwłaszcza jak korzystało się do tej pory z dźwięku zarejestrowanego tylko przez kamerę.
1.Jaki format i jakość dźwięku wybrać, zapewne powinna to być taka jak w kamerze ; w moim przypadku 16bit 48kHz, WAV. Czy jak ustawię różne to będzie problem ?
2. Montuję w Pinnaclu 16 , wiec program ma ograniczenia ; proszę o pomoc jak ustawić ten sprzęt abym później mógł to zmontować.

przem426
27-02-2014, 13:54
ustaw tak, aby poziom dźwięku był optymalny - wystarczy spojrzeć na wykres na wyświetlaczu podczas nagrywania.
jeśli do tej pory 16bit, 48khz było wystarczające, nie widzę powodu aby to zmieniać.