PDA

Zobacz pełną wersję : Paco de Lucia



!AGresT
26-02-2014, 12:09
Niestety, już go nie posłuchamy. Wielka strata, osobowość bez następcy.
Smutno.

shaolin
26-02-2014, 12:38
O fak, myslalem ze dasz jakas fote czy cos i se mysle - czy ten czlowiek jeszcze zyje? A tu taka informacja... :cry:

ekonet
26-02-2014, 12:39
Legenda odeszła.
Smutny to dzień.

shaolin
26-02-2014, 12:56
Odszedl czlowiek, legenda zostanie... w sumie mlody chlop byl - 66 lat.

Jego koncerty z McLaughlinem i Di Meola to bylo cos pieknego...

!AGresT
26-02-2014, 13:36
Jego koncerty z McLaughlinem i Di Meola to bylo cos pieknego...

Akurat supertrio to taki bardziej chłyt marketingowy był. Wyścigi siakieś. Koncertowe albumy można kupować w ciemno, ja najbardziej lubię Live one Summer Night (jeśli nie mylę tytułu). W sieci jest też sporo świetnych nagrań z Camaronem.

fotograf58
26-02-2014, 15:39
:cry:

cezet
26-02-2014, 23:27
D90 + 55-200 z koncertu we Wrocławiu

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s2.postimg.org/pupziri1l/paco.jpg)

Pawel92
27-02-2014, 00:07
Akurat supertrio to taki bardziej chłyt marketingowy był. Wyścigi siakieś....
Jeżeli nie widziałeś ich koncertu na żywo, to mogę Cię zapewnić że był to całkiem "znośny marketing"
Olbrzymia strata :sad:

!AGresT
27-02-2014, 14:43
D90 + 55-200 z koncertu we Wrocławiu

He, z wszystkich koncertów są takie same zdjęcia :) Mam z dwóch występów i prób (właśnie ten Wrocław i Warszawa 2010) i praktycznie wszystkie zdjęcia to kombinacja dwóch póz i trzech min.

Do posłuchania:
http://www.youtube.com/watch?v=ZBa5xUWHQAI
http://www.youtube.com/watch?v=wTNwU2iiprk

Nie twierdze, że koncerty supertria były złe, po prostu uważam, że Paco był gitarzystą flamenco i w tej właśnie muzyce pokazywał prawdziwy geniusz. Co doskonale widać w fakcie, że właściwie nie ma następcy, niby jest Amigo, Canisares czy kilku innych, jednak to zdecydowanie inna liga.