PDA

Zobacz pełną wersję : World Press Photo 2014, czym focili?



michasacuer
21-02-2014, 12:41
Canon sie chwali, co może być tego przyczyną?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1908231_786343648060297_1453524709_n.jpg)

Czy to nie jest tak, że Canon zaopatruje większą liczbę agencji w swój sprzęt niż Nikon? Pytam z ciekawości, bo kiedyś obiło mi się o uszy, że żółci przespali sprawę, nie oferując swojego sprzętu dla różnych firm, a Canon to wykorzystał. Ciężko zmieniać system po kilkunastu latach ;)

Pozdrawiam

fafniak
21-02-2014, 12:45
a to ma jakieś znaczenie ?

michasacuer
21-02-2014, 12:47
Czysta ciekawość, tak po prostu :D W testach przeważnie wygrywają Nikony, a większość tego "rynku" ma jednak Canon, ot mam zagwozdkę. Może chodzi tu właśnie o przywiązanie do systemu? ;)

YaPKnn
21-02-2014, 13:10
Tez mnie to zawsze zastanawialo, obrazek lepszy z nikona. Ostatnio ktos mi dal do reki jakis dosc niski model C, wykonanie to jakis zart, w wyzszych modelach pewnie lepiej?

No ale zawsze jest mozliwosc ze osoby ujete w powyzszej statystyce mialy doczynienia z serwisem N w Wawie i dlatego uciekli do C. ;)

RobertMiernik
21-02-2014, 13:21
Porównajcie wielkość firm Nikon to przy Canonie warsztat w szopie (i nie chodzi o foto szopa..)

De Camtrois
21-02-2014, 13:24
ciekawe, że wśród nikonów wciąż króluje d700:)