michasacuer
21-02-2014, 12:41
Canon sie chwali, co może być tego przyczyną?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1908231_786343648060297_1453524709_n.jpg)
Czy to nie jest tak, że Canon zaopatruje większą liczbę agencji w swój sprzęt niż Nikon? Pytam z ciekawości, bo kiedyś obiło mi się o uszy, że żółci przespali sprawę, nie oferując swojego sprzętu dla różnych firm, a Canon to wykorzystał. Ciężko zmieniać system po kilkunastu latach ;)
Pozdrawiam
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1908231_786343648060297_1453524709_n.jpg)
Czy to nie jest tak, że Canon zaopatruje większą liczbę agencji w swój sprzęt niż Nikon? Pytam z ciekawości, bo kiedyś obiło mi się o uszy, że żółci przespali sprawę, nie oferując swojego sprzętu dla różnych firm, a Canon to wykorzystał. Ciężko zmieniać system po kilkunastu latach ;)
Pozdrawiam