igusiek21
19-02-2014, 19:45
Witam serdecznie Nikonarzy
Jestem studentka szkoly fotograficznej w Danii gdzie pracujemy w systemie projektow(calkiem inne szkolnictwo niz w Polsce, moze nawet dla nas Polakow wydaje sie , ze oni ida z materialem bardzo wolno, lecz nie o tym mowa ;)
W tygodniu 12 tego roku, dostalismy za zadnie znalezc firme, fotografa ze studiem gdzie moglibysmy dostac mozliwosc spedzenia tygodnia, aby zobaczec jak pracuje rynek i moze przekonac sie czy to jest to co mamy ochote w zyciu robic.
Oczywiscie , ja nie musze sie przekonywac gdyz to jest to co daje mi w zyciu szczescie na codzien ( fotografuje od 4 lat i tu na forum zaczela sie moja przygoda)
Czy jest mozliwosc, iz ktorys z Polskich fotografow ma ochote przygarnac mnie na ten tydzien ? :)
Mysle o Warszawie, Wroclawiu, Lodzi czy Opolu (lub okolice :)
Nie mam jeszcze wlasnej strony internetowej, gdyz daleko mi do profesjonalizmu lecz wysylam linka na profil facebook gdzie mozecie mnie podgladnac :) ( nie trzeba miec profilu na stronie, zeby moc ogladnac zdjecia.
https://www.facebook.com/IgaKuriataPhotography
Pozdrawiam serdecznie z nadzieje na jakis odzew z waszej strony.
Pozdrawiam serdecznie
Iga
Jestem studentka szkoly fotograficznej w Danii gdzie pracujemy w systemie projektow(calkiem inne szkolnictwo niz w Polsce, moze nawet dla nas Polakow wydaje sie , ze oni ida z materialem bardzo wolno, lecz nie o tym mowa ;)
W tygodniu 12 tego roku, dostalismy za zadnie znalezc firme, fotografa ze studiem gdzie moglibysmy dostac mozliwosc spedzenia tygodnia, aby zobaczec jak pracuje rynek i moze przekonac sie czy to jest to co mamy ochote w zyciu robic.
Oczywiscie , ja nie musze sie przekonywac gdyz to jest to co daje mi w zyciu szczescie na codzien ( fotografuje od 4 lat i tu na forum zaczela sie moja przygoda)
Czy jest mozliwosc, iz ktorys z Polskich fotografow ma ochote przygarnac mnie na ten tydzien ? :)
Mysle o Warszawie, Wroclawiu, Lodzi czy Opolu (lub okolice :)
Nie mam jeszcze wlasnej strony internetowej, gdyz daleko mi do profesjonalizmu lecz wysylam linka na profil facebook gdzie mozecie mnie podgladnac :) ( nie trzeba miec profilu na stronie, zeby moc ogladnac zdjecia.
https://www.facebook.com/IgaKuriataPhotography
Pozdrawiam serdecznie z nadzieje na jakis odzew z waszej strony.
Pozdrawiam serdecznie
Iga