PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] bardzo nietypowo.



hanibal
17-02-2014, 22:17
Witam

przyszedl czas na podsumowanie roku.

wiec zapraszam

https://www.youtube.com/watch?v=CEEgwhH9eAQ

milo beda widziane opinie.

bart1
18-02-2014, 00:03
tak na szybko :

początkowo za szybkie zmiany, potem lepiej a po piątej minucie coś u mnie sporo przepalonych fotek....

teraz zerknę jeszcze raz i może coś dopiszę :D

a co do zawartości to pięknie, milo widzieć taki dorobek i jeśli to tylko 12 miesięcy to szczerze gratuluje!

edyta:

"przepalenia" u mnie są tylko na pełnym ekranie w małym okienku jest wszystko jak najbardziej OK i to niezależnie od rozdziałki, dziwna kwestia...

sheepi
18-02-2014, 13:53
Zdjęcia są świetne. Ilekroć publikujesz swoje prace to zawsze oglądam z podziwem. Film już jednak na mnie wrażenia nie robi. Najbardziej przeszkadza mi brak jakiejkolwiek synchronizacji obrazu i dźwięku. Chyba lepszy odbiór byłby zupełnie bez dźwięku ;-). Mając tak bogaty materiał możesz pokusić się o bardziej dynamiczny montaż. Kilka razy zdjęcia albo się powtórzyły albo ujęcia są tak podobne że w odstępie kilkudziesięciu sekund sprawiają wrażenie że się powtórzyły.

Zdjęć gratuluję i autentycznie zazdroszczę ale film przemontuj żeby robił prawdziwie piorunujące wrażenie.

artman
18-02-2014, 14:11
jak wcześniej wspomniano, montaż słaby... Ale same zdjęcia się podobają. Podkład muzyczny - kojarzę go z filmu Rafała Krasy - DR5000 ;-)

Muttermal
20-02-2014, 09:12
rewelacja !!! rewelacja !!! rewelacja !!!

pprofanum
21-02-2014, 21:02
Bardzo, bardzo solidny materiał.

hanibal
24-02-2014, 15:12
dziekuje
ciesze sie ze sie tam cos spodobalo

Locter
01-03-2014, 12:04
Moim laickim okiem - widac duzy progres w stosunku do poprzednich lat, już chyba nikt nie napisze, że "zdjecia na jedno kopyto". Mi sie bardzo podobal ten slideshow.